Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tudnam fektetni a volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnam fektetni a volt tanarnomet?

Figyelt kérdés

Egyetemen matekot tanulok, es problemaim vannak nehany dologban. Kozepsuliban kb masfel evig tanitott egy 40 koruli csinos, nagyon okos, de eleg durva termeszetu, nagyhangu, beszolongatos no. En voltam az egyik kedvence, nagyon sokat szivatott, mindig engem iratott, kicsit neha mar gyerekes is volt a viselkedese, neha az az erzesem volt mintha be lenne ram indulva, es igy adja ki magabol.

Szingli, amiota ismerem nem lattam meg sosem ferfival, meg szobeszedet se hallottam rola. Az oltozkodese is eleg erdekes, csak magassarku, miniszoknya meg telen is.

Szoval arra gondoltam hogy veszek tole par kulonorat, de ha ketten leszunk, nem tudom, lehet hulyesegnek hangzik, de meg az is lehet hogy tortenik valami.

Hogyan kellene egy ilyen 40 koruli novel beszelnem, akit meg csak nem is tegezek? Marmint arra gondolok hogy mivel utalhatok neki arra hogy nem feltetlenul egy matekert jottem, hanem hogy meg akarom dugni...

20F


2018. dec. 18. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, valószínűleg észre fogod venni.
2018. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkerdezni, hogy egyaltalan az ilyen szingli 40es nok benne vannak meg ilyen dolgokban? Vagy mar ugymond tulvannak ezen a korszakon, es nem gondolnak a szexre, ha ilyen helyzet adodik?
2018. dec. 18. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A matektanárnők nem hiszem, hogy benne lennének.Nekik a pedagógián jár at eszük,nem a sze*en....Vagy matekpéldán.Ne magadból indulj ki,benned tombolnak most a hormonok...
2018. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont, hogy egy 40-es nő általában a szexualitása csúcsán van.

Persze ez nem azt jelenti, hogy akkor dugna veled.

Sőt, lehet leszbi.

Egy próbát azért megér, nem veszíthetsz semmit.

2018. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Be lehet próbálkozni, ha flörtölsz vele és veszi a lapot akkor simán mehetsz tovább is, az azért látszani szokott ha valakinek tetszik ha "nyomulsz". Ami azt illeti a 40-es nőknél is ez ugyanannyira egyén függő mint bárki másnál, lehet nimfomániás meg aszexuális, de átlagos érdeklődésű is. Hogy ő milyen azt te derítheted ki.
2018. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg. Éppen tegnap mondta, hogy szivesen szexelne veled:-)
2018. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!