Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tisztelt Hölgyeim A G ponttal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Tisztelt Hölgyeim A G ponttal kacsolatban lenne kérdésem. Kinek milyen tapasztalata van vele kapcsolatban, illetve kézzel, segédeszközzel vagy nemiszervvel érhető el a legjobban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemiszervel, de csak ritkán sikerül , csiklóval sokkal könyebben elélvezek.
2018. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak segédeszközzel, azzal se mindig, 32/N
2018. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En csak ugy tudok elelvezni ha a csiklom es a G pontom is ingerelve van. Ujjal nagyon konnyen elerem sajat magamnak, es a parom ujjaval is elmegyek igy. Segedeszkozzel mar kicsit nehezebb, de nyilvanvaloan attol is fugg mit takar a segedeszkoz. Penisszel is jo lehet! Peldaul kutya pozban , esetleg lovaglo pozban kozben csiklot ingerelve. L
2018. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szemérem csont alatt van

Kézzel vagy G-pontos vibrivel siman

De egy rövidebb pénisz is jó hozzá

24N

2018. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

bármivel elérhető, a kérdés, hogy melyik tudja jobban izgatni


G-ponttal kapcsolatban azzal nincsenek tisztában sokan, hogy kell egy bizonyos megduzzanás, hogy az érzékelhető, izgatható legyen. Vagyis meg kell telnie vérrel izgatás hatására (mint egy pénisznek), és utána élvezetes annak az ingerlése. (persze minden lánynál ez más, de általánosságban)

2018. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elvileg nem mindenkinél válthat ki orgazmust ennek a területnek az ingerlése. Elvileg vannak nők akiknek G folt ingerlése nélkül, maga a hüvely falának valamely szakasza által gerjesztett ingerlésétől is van orgazmusa.

Az én tapasztalatom, bár tény hogy nem olyan sok(számomra nem is kell, hogy az legyen, mert mindig komoly kapcsolatom volt és sohasem akartam "kalandozni", nem vagyok én honfoglaló), de az az volt eddig, hogy mindnek igen könnyű volt stimulálni ujjal. Az már más kérdés, hogy ez az ingerlés mennyi idő alatt okoz orgazmust. Volt akinél kivétel nélkül 5 percen belül meg volt, volt akinél 20-30 perces küzdelem. Pl. előbbinél viszont 1-nél több orgazmust szinte lehetetlen volt elérni. Az utóbbi példánál pedig ez az idő is úgy van, hogy vagy egyszerre, de inkább az a jobb ha felváltva van ingerelve a csikló és a G pont. Csak csikló ingerléstől pl. sokkal nehezebben megy el. De a körülményesség mellé viszont akár 4x is el tud menni rövid időn belül, ha már nagy nehezen meg volt az első.

2018. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Milyen mélyen található a G pont? Illetve milyen a formája felülete? Ahányféleképpen írták, kíváncsi vagyok mi az igazság. Van különbség G pont, csikló, vagy nemiszerv által okozott orgazmus között?
2018. dec. 17. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Elkezdtem begepelni neked, de rajottem, hogy hasznosabb keppel es mar leirva elkuldeni. Egyebkent az internet segit am ebben IS. 😃


[link]

2018. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Boszorkány_ ***** válasza:
Ha ügyes a férfi akkor farokkal. Kézzel sem rossz, de én jobban szeretem mikor valaki farokkal tudja jól ingerelni.
2018. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Saját kézzel nem érem el, ha a partner ujjaz, akkor könnyen megtalálja, nemi szervvel a legjobb, segédeszközzel még nem próbaltam.
2018. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!