Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak titeket zavarna egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavarna egy ápoltan szőrős punci egyéjszakásnál vagy szexkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Itt nem az őserdő méretű szőrre gondolok hanem ami rendesen fazonra van igazítva. Mert én nem szeretem kopaszon de félek hogyan reagálnának rá. 21/L
2018. dec. 9. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kimondottan tetszene, ha lenne egy kis fazon.
2018. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Ma az a trend, hogy ismerkedéshez csupasz punci illik, később már lehet fazonra igazított, rövidre nyírtan.
2018. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Az őserdő méret nem egyenlő az ápolatlansággal. Ha tisztán van tartva, még az sem zavar, ha kilátszik a bugyi alól (még izgat is). :)
2018. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Ápolatlan az igénytelen őserdő.

Ami fazonra van vágva vagy rövidre van trimmelve az nem ápolatlan, mert látszik rajta, hogy gondozva van.

Hasonlóan mint amikor ránézel egy szakállas férfira rögtön látod, hogy mennyit törődik a szakállával.

2018. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sokan priviben írtak kb milyenre gondolok. Leginkább erre: [link]


Nem én vagyok a képen milyelött valaki megkérdezi :D

2018. dec. 9. 23:36
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem nem zavarna, sőt gyakrabban találkoztam ilyen lányokkal akiknek volt valamennyi szőr..
2018. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Szőrös még nem ápolatlan. Attól hogy vki leborotválja még nem lesz ápolt!

Amúgy sokakat nagyon vonz a szőrős punci. Egyéjszakásnal meg eléggé elenyésző az esély, hogy a felizgult pasi csak ezért nem dugna meg. Szexkapcsolat meg egyszerűen olyannal, akinek a szőrös jön be.

2018. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon tetszik a szőrös
2018. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
#5: Az övé is fazonírozott. Ennél még dúsabbat is szívesen nyalogatnék... :)
2018. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajom a szőrös puncival. Izgató tud lenni, ahogy bele túrok a szőrbe.
2018. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!