Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, mi az amitől úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi az amitől úgy gondoltok a nőre hogy tud valamit? Lányok, miket tesztek meg a párotoknak?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, elégedett velem a barátom, de többet akarok. Hogyan lehetnék jobb? Látom rajta hogy élvezi, szex után meg van hogy jobban készen van mint én, de ez nekem még kevés. Arra vagyok kíváncsi hogy ti srácok mit könyveltetek el eddig a legjobbnak? Lányok mit csináltok?

2018. dec. 2. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitalálja, hogy melyik barátnője jön be, és hozza is kérés nélkül :D VIcceltem. Mire gondolsz..? Mondhatnál példát
2018. dec. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szopás,nyalás,végbélrágcsikolás
2018. dec. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szopást felsőfokon csinálta úgy hogy a dákóm totálisan eltünt a szájában, torkában. (deepthroat) A Punnája szinte csámcsogott a farkamon, amikor elélvezett. (persze ettől én is rögtön durrantam) De ne erőlködj. Legyetek egymás testi-lelki-szellemi partnerei. És ezt vele beszéld meg, akkor valószínűleg megtudod mi az amitől elszállna!
2018. dec. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy bőnyálas mélytorkos kétkezes glü-glü kombó, nah az topp 1 :)
2018. dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én páromnak mindig majd kiugrik a szíve úgy dobog mikor elélvez. Szerintem lehetnék jobb is csak még nem jöttem rá hogyan.


N

2018. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Análon kívül mindent


N

2018. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!