Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyuszis vibrátor választása? 29N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszis vibrátor választása? 29N

Figyelt kérdés
Nyuszifüles vibrátorom van, teljesen bevált, csak már haldoklik az akksija. Néztem csiklóizgatósat, de nem az a rendes nyuszifüles, hanem egybe van az egész. Az is ugyanugy izgat?
2018. dec. 1. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Cseréld ki az akkut.
2018. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Új akksi?
2018. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Belül van az akksi, nem tudom kiszedni.
2018. dec. 1. 17:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes inkább elemeset venni. A gyártók is tudják, hogy ember nem fog vele műszerészhez rohangálni, hogy akksit cseréljenek benne. :D
2018. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elemesekben mindig tönkrement elemtartó része.
2018. dec. 1. 17:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy "egybe van az egész"?
2018. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Happy Man ***** válasza:
44%
Kérj meg valakit, hogy vigye el szerelőhöz, akkor nem ciki a szerelő előtt.
2018. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy komolyan, én a helyedben elvinném kicseréltetni. Gondolj bele a reakciókba, lehet ott egy kicsit ciki, de kevés ilyen meglepődéses reakciókat láthat az ember szerintem :D


Még rá is játszhatnál, hogy délelőtt próbáltad, aztán közbe behalt, nézze már meg mi lehet vele a baj. Lehet az volt a baj, hogy túl erősen csináltad?

Na jó, nagyon vicces szitu.

2018. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves legutóbbi válaszoló! Higiéniai okokból ilyen terméket nem vehetnek vissza. Nekem amúgy az jött le a kérdésből, hogy nem tegnap vásárolta a hölgy, hanem már régen megvan és/vagy sok örömet okozott már.

Emiatt is érdemes lenne nem megválni tőle! És egyáltalán nem vicces a dolog, csak az éretlen kiskamaszoknak.

2018. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valaki a kérdésre is válaszolna????
2018. dec. 1. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!