Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menszesz alatt ti ha párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menszesz alatt ti ha párotok igényli a szexet akkor szokott lenni nálatok szex?

Figyelt kérdés
Nem a legerősebb napokon persze vagy ha nem akkor máshogy kényeztetitek-e a párotokat? :)

2018. nov. 27. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbbi barátnőm bevállalós volt, amikor nehéz napjai voltak, akkor vagy hátulról támadtam, ő izgatta magát közben kézzel (óriásiakat élvezett így) vagy pedig sok simogatás, gyengédség, kézzel izgatás részemről, szintén nagy élvezés részéről. Aztán ő szájjal befejezett engem. :)


Szóval van megoldás a nehéz napokra, több is. Kommunikáld le a barátodnak, hogy attól, hogy nehéz napok vannak, attól még neked is vannak igényeid.

2018. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van, ha kicsit kevésbé intenzívebb, mint amúgy... Mindketten igényeljük, nem szokott probléma lenni, nem kapok ilyenkor fertőzést sem.
2018. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk. Mert rohadtul kívánom a párom. Ha megvan ha nincs :D le tudnám tépni róla bármikor a ruhát. Szóval igen,van,általában egy törölköző megy alám,egy gumi meg a páromra. És had szóljon.

Amikor meg erősebb napjaim vannak,csak szájjal kényeztetem,mert szeretném kielégíteni/örömet okozni neki.

2018. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kizárt, undorodok a menstruációtól. Valami fóbiám lehet, fel sem áll olyankor.

Lehet, hogy a korábbi ezzel kapcsolatos véres élmények hagytak bennem nyomot.

2018. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Pasim ilyenkor jobban be van indulva, de 1. És 4. napon nagyon rosszul vagyok, akkor nincs semmi, tőbbin szexelünk. 29N
2018. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk együtt lenni olyankor is. Ha az asszony nem akarná kibírnám azt a pár napot (max 3-4 szokott lenni nála)
2018. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!