Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek, ha a pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a pasitok nem szeretne nyalni, viszont ti imádnátok szopni?

Figyelt kérdés

... és csak úgy tudnátok elélvezni, ha nyalnak.


A páromat próbálom kérlelni, de undorodik tőle ( pedig rendszeréén tisztalkodom és szőrtelenítek).

Máshogy se próbál engem a csúcsra juttatni,mindig magamnak kell elintéznem...


Őt kérés nélkül le szoktam cumizni...

Egyébként szeretem nagyon, de ez az egy hiányzik, de nagyon.

Ti mit tennétek?

Már 1000x beszeltem vele errol, de semmi változás..

Másfél éve vagyunk együtt

28/l

29/ f


2018. nov. 25. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele már másfél éve??

Én már a akkor szakítottam volna vele amikor megbeszélés után nem változott.

2018. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, nem szabad erőltetni azt amit a másik nem szeret. Viszont ha te ezt igényled, akkor jobb ha mást keresel, mert a jelek szerint nem nagyon fogja megszeretni.
2018. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Ezért nem jövök össze senkivel szex előtt. A szex is a kapcsolat szerves része. 28/F
2018. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám a helyedben.
2018. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

3-mas és azt hogy csinálod?

Ha egyszer már szexeltek akkor összejöttetek.

2018. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
A szex meg a kapcsolat igencsak távol áll egymástól. Tiniknél lehet azonos a kettő, de elárulom a felnőttek nem szoktak mindenkivel járni akivel lefekszenek. 28/F
2018. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 motoros1300 ***** válasza:
100%

Talán a pasidnak valami rossz tapasztalatára vezethető vissza az ok,hogy nem akarja megtenni?!

Mindenképpen ülj le vele,és beszéljétek át a témát részletesen,komolyan!

Mondd meg neki,hogy erre is szükséged van!

Esetleg kereshetsz mást is emiatt!

45/f

2018. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt az egyet nem teszi meg neked, akkor engedd el a dolgot, ha egyébként jó vele a szex.

Bár abból amit írtál, nem jó.

Ez örök konfliktusforrás lesz köztetek. Lehet hogy együtt maradtok, de jobb esélyt adok annak, hogy egy szép napon találsz valakit, aki nem csak a saját élvezetével törődik és simán meg fogod csalni. Aztán el is hagyod.

2018. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kölcsönös orális szex is hiányozna, de nálam igazából ez verné ki a biztosítékot:


"Máshogy se próbál engem a csúcsra juttatni, mindig magamnak kell elintéznem..."


Nem másfél évig, de egy hónapig sem lennék olyan férfival, akinek nem fontos az én gyönyöröm, csak a sajátja.


Ha a szex csak az ő élvezetéről szólna, azt kb. úgy élném meg, hogy a testemmel maszturbál, ez meg nem férne össze az egészséges önbecsülésemmel.


Ha szeretek valakit, próbálok minden lehetséges módon a kedvében járni, örömet okozni neki. Ha a másik ennyire önző lenne a szexben, akkor úgy élném meg, hogy nem szeret. Ez nálam nem az a kategória, amit bármi mással lehetne kompenzálni valami más életterületen.


(De szerencsére még nem találkoztam olyan férfival, aki ne tartotta volna ugyanolyan fontosnak, hogy én is átéljem vele az orgazmust, mint ő velem.)

2018. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha van kedved, válaszold meg saját magadnak őszintén azt a kérdést, hogy ha másfél éve minden együttélteteknél elélveznél, ő soha nem, és más módon se okoznál neki orgazmust, akkor ő vajon még veled lenne-e.
2018. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!