Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretnék már szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már szexelni a barátnőmmel, de még nem tartunk ott, mert csak 2 hete ismerjük egymást. Megörülök a vágytól. Lányok titeket zavar ez?

Figyelt kérdés

Gondolom észre veszi, hogy nagyon kívánom, mert sokszor fogdosom a fenekét, meg látja néha hogy merev.

Zavar titeket lányok az ha a barátod ennyire szexelni szeretne?

Szakítanátok emiatt?


2018. nov. 25. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogdosd és nem indulsz be annyira.
2018. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna jol esne hogy ennyire kíván, viszont ha eroszakoskodna hogy szexeljunk akkor az mar zavaró lenne
2018. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Verd ki.

2 hét után még ne várd, hogy hanyatt dobja magát

Elég fiatalok lehettek, ha teljesen normál szituációkban feláll a farkad. Ne siess el semmit.

Engem zavarna, ha a pasi, akivel vagyok annyira kanos, hogy folyton áll a farka

2018. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyira már nem vagyok fiatal, 21 vagyok, de ő az első barátnőm. Előtte csak 3 alkalmi volt. Ott meg ugye egyből megkaptam azt amit akartam...

Nagyon szeretem a barátnőmet, nem szeretném emiatt elveszteni, de ez a hülye ösztön...

2018. nov. 25. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy mennyire kívánod. Bár azért valószínű ezt Ő is észrevette már a jelekből. Aztán meglátod hogyan reagál rá. Lehet elég hamar megtörténik a dolog, ha meg még várni akar azt is megtudod.

Amúgy vannak olyan kapcsolatok, ahol nem telik el 2 hét és megtörténik az első szeretkezés, szóval az idő szerintem másodlagos. Ha mindketten akarjátok a másikat, akkor nyugodtan tegyétek meg.

2018. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán végképp nem zavar, hogy te kívánod meg megőrűlsz a barátnődért.


Nincs pasim de nem zavarna, tetszene hogy kíván hízna a májam és nem csak a seggem haha 😂 😂


Nem szakítanék

kivéve ha durva és erőszakos amitől én momentán félek vagy félnek pláne egy friss kapcsolatban.



24N

2018. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Jól is esne, hogy már kíván. (Bár kicsit talán "sajnálnám", mert rám még várnia kell.)

De nem zavarna, amíg nem erőszakos, s nem akarja minden áron siettetni a szexet!

2018. nov. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!