Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is lecsekkoljátok a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is lecsekkoljátok a lányok hónalját?

Figyelt kérdés
Nem annyira szexuális téma mert nem fétis nem tudom elképzelni mit lehet szexen belül egy hónaljal csinálni. De ha lehetőségem van mindig megnézem egy lányon mert számomra a higénia = sima hónalj és utána vonzóbbnak találom. Ez csak az én hülyeségem vagy más is csinálja

2018. nov. 22. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Csak te vagy ilyen elmerokkant.
2018. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szeretem a szőrös hónaljat. És a szőrös puncit is!
2018. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A higiénia nem egyenlő azzal, hogy van -e ott egy kis szőr vagy sem. Csekkolni nem szoktam, párom borotválja időnként de nem olyan gyakran, hogy ne legyen ott néha egy pici. Nem zavar.
2018. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nálad komolyan a szőr az igényesség mértéke?


Normális embereknél általában a szappan...

2018. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
H I G I É N I A, szívesen, te kis simabőrű.
2018. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Adom!

2018. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lett ennyi elmebeteg ember?!

20 L

2018. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt lepontoztok, legalább olvassátok végig ;-)

Én is csekkolom, de csak annyira mint bármely másik testrészét (arcát, fülét, nyakát, derekát, hasát (ha véletlen kilátszik).

Sorry, de most egyedülálló vagyok, az első szakadt lotyóra meg nem akarok nyomulni, aki velem szembe jön. Tehát nézzétek el hogy "csekkolok".


Akinek volt már része igazán érzéki erotikában (egy jó partnerrel), az tudja, hogy mennyire jó érzés, ha cirógatják (igen, a hónaljat is !).

2018. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!