Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az önértékelési problémákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önértékelési problémákkal küzdő emberek miért visszataszítóak a másik nem számára?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Mert látszik rajtunk, hogy nem vagyunk megelégedve magunkkal.

18l

2018. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert kapaszkodnak mindenbe, és kellemetlenül nyomulnak. Ezt fasziként mondom. Hetero fasziként! Természetesen tisztelet a kivételnek
2018. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akarják napi szinten bizonygatni, hogy úgy fogadja el, ahogy van. Fárasztó.
2018. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezt én sem értem , nekem is van ,tudok róla, de egy szót se mondok róla, nem mutatom ki. Hallom kollégáktól ,hogy de ronda meg ilyenek, de egyik fülemen be másikon ki. Már az elfogadási fázisban vagyok, szóval nem hagyom,hogy bele rángassanak megint :D de így se úgy se sikerült szereznem bnőt szóval azon még gyakorolni kell, rossz technika ;)
2018. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy attól, mert valaki ronda, még lehet szép nője. Egy ismerősöm olyan tipikus tokás, pocakos, piriszkalábú ronda gyerek, de egy szép nője van, és 2 gyerekük, mert nagyon jófej, kedves, humoros, és a kinézete másodlagos a stílusa mellett. Annak nem jön össze párkapcsolat, aki nem képes elfogadni magát, és azt sem, hogy valakinek tetszhet így is.
2018. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amikor valakiről szó szerint le kell imádkozni a ruhát, mert szégyelli magát, vagy 6000x elmondja, hogy "de nekem nincs szép mellem", az már eléggé ideigesítő


a jó szexhez élvezet, felszabadultság kell, nem erőszakos kényszeres erőltetés

2018. nov. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert az ember érzi a másikon, hogy az lelkileg instabil. Ez persze, hogy taszító. Ha párkapcsolatot keresünk, akkor nyilván egy olyan párt akarunk magunk mellé, akivel egymás támaszai lehetünk.

Az ember egy párkapcsolaton belül nem pszichológus akar lenni, vagy nem egy anyuka/apuka szerepet akar betölteni.


Persze hosszú imsertség után lehet, hogy valaki összejön az ilyen problémával küzdő emberrel, de ott tényleg valaki szülő szerepet fog betölteni...

2018. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!