Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért? 17L 22F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért? 17L 22F

Figyelt kérdés
Szerintetek miért fekszik le egy 17 éves szűz lány első alkalommal a férfival? Előtte még nem is találkoztak soha...

2018. nov. 21. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

gondolom mert túl akar lenni raja

barátnők. cikizik. vagy az a fiu aki neki tetszik addig nem áll le vele amíg szűz


így kell neki egy tapasztalt srác aki meg dugja


24N

2018. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt 22 évesen? Mikor az ilyen korú srácok,még nyafognak egy nőért,meg hogy trallala.

S köztudott hogy a lányok kb 4-5 évvel érettebbek,az azonos korú fiúknál.

Nem szeretek általánosítani! De ez a 15-30 évesig kategória. Nem igazán az előzékenységéről,óvatosságáról hírhedt.

De ez a kérdés is az éretlenséget tükrözi!

Mert mi honnan tudjuk hogy a lány miért .....

Az illetékes lánynak kellene feltenni a kérdést!

2018. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én se vesziteném el 17 éves kor előtt a szüzességemet. Inkább 18-ig várnék. És szerintem a 22 éves az még fiú, nem férfi. És igen, nincs abban semmi, ha valaki egy érettebb emberkével akarja elvesziteni. Fontos ,hogy jó élmény legyen. És ha a két fél között meg van a fizikai vonzalom, akkor semmi akadálya. Nem muszáj szerelemből szeretkezni.
2018. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert akarja. Szerintem a szüzesség túl van értékelve, hogy "csak szerelemből csináld" és a "csak azzal akibe szerelmes vagy" mondatok miatt.

Kérdezem én, hogy azok akik nem akarnak párkapcsolatot csak alkalmi/egyéjszakás/szexkapcsolatot azokkal mi van? A szex ugyan akkora érték akkor is ha az első vagy a huszadik.

Nem minden esetben kell az elsőnél szerelmes lenni. Persze úgy a kerek, de csak azért, mert vannak testi igényei az nem azt jelenti, hogy érzelmileg is fel van nőve egy párkapcsolathoz.

2018. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet. Pl azt hiszi, hogy ezzel megfoghatja a a fiút. Vagy úgy véli, hogy ennél jobb pasit úgysem kap majd. Vagy a srác volt a helyzet magaslatán, és el tudta venni az eszét. Sorolhatnám napestig. Kívülállóként nehéz megmondani.
2018. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!