Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfi ki van éhezve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi ki van éhezve, bárkivel képes lefeküdni?

Figyelt kérdés
Olyannal is, akire amúgy rá sem nézne?

2018. nov. 20. 08:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Van olyan pasi aki igényesebb és ha nagyon ki van éhezve akkor sem fekszik le bárkivel csak nő legyen, de van olyan is akinek m1 csak szexelhessen már végre.

Ez pasitól függ.

2018. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Bárkivel akkor se feküdnék le akármennyiré is ki lennék éhezve. Akkor már kiverem, nem egy hányadékkal dugok.
2018. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Általában nem fekszik le bárkivel, csak akit szexuálisan vonzónak tart.

De ha ki van éhezve az ember akkor olyan nők is vonzók lesznek akikre eddig rá se nézett vagy eszébe nem jutott volna megdugni.

A tengizi beruházáson (kazah sivatag közepén) 90% férfi és 10% nő volt fél évig évig elzárva a külvilágtól. Olyan nők hogy normális ember bottal sem piszkálná. 3-4 hónap múlva ők voltak a világ leggyönyörűbb női, mindenki a kegyeiket kereste. Vagyonokat szedtek így össze a nők.

2018. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Sok-sok férfi ismerősöm van, és sok pasival volt már dolgom

Van egy réteg, aki ha nagyon ki van éhezve, depresszióba zuhan, és elkezdi gyűlölni az összes nőt a világon

Vannak, akiknek emiatt nagyon alacsony lesz az önértékelése, és a legegyszerűbb módját választja a szexnek, elmegy prostihoz

Van, aki inkább ráhajt a kevésbé dekoratív nőkre

Van, aki piál, és az alkoholtól “megszépült” nőket dugja, csak másnap reggel jön a “bammeg”

És van, aki inkább kiveri százszor, de ő csak olyannal kefél, aki számára vonzó, vagy érez iránta valamit

2018. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rá büszke, de (sajnos) volt ilyen is. :/

30+/F

2018. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Más nevében nem beszélhetek, én nem.
2018. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel azért nem, de tény, hogy ilyenkor pár fokkal lejjebb kerülhet a mérce az elvárásokat tekintve.
2018. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ajajjj Korábban amikor jócskán ki voltam éhezve voltam olyan nővel amit nem tennék ki a kirakatba! Igaz jó sok pia kellett hozzá és egyedi eset volt.

Egyébként inkább kiverem mintsem olyan nőt dugjak amit később megbánok.

2018. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Én bárkivel, aki 37év és 60kg alatti :D
2018. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Erőskangörcs, és kellő mennyiségű ital itán, még a nyulat is futtában! /férfiállatok/

F/60

2018. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!