Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyen kevésbé fájdalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen kevésbé fájdalmas az együttlétünk?

Figyelt kérdés
Nem régóta élünk a barátommal nemi életet.Eddig még csak petting van,mert amint beteszi valami brutálisan fáj és ha beljebb teszi még rosszabb.Pedig van rendesen előjáték is és be is nedvesedek.Mit tehetnék,hogy ne fájjon annyira?A sikosító mennyire használna?

2018. nov. 19. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom annyira görcsölsz, hogy hiába vagy rendesen felizgulva, nem tudsz ellazulni annyira, hogy a srác becsusszanjon
2018. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ujjazd magad fokozatosan jobban és jobban, vegyél egy kisebb dildót vagy vibrit és csináld azzal. Én is így csináltam anno. Tágítsd ki magad. Sok maszti.
2018. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szűk vagy még úgy gondolom, idő fog kelleni és lesz is még fájdalmas, de idővel szerintem tágulni fogsz és össze tudtok szokni, addig is lehet hogy ne tegye be teljesen a párod. De lehet az is hogy ha hosszú távon sem változik a dolog akkor nem passzoltok szexuálisan : /
2018. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok sikosító kell. Lassan tolja beléd és csak addig amíg nem kezd el fájni. Ott megáll és onnan nem megy beljebb megvárja míg ellazulsz teljesen és nem erőltet semmit sem időben sem térben. Ha ellazultál mehet beljebb de csak nagyon lassan milimétereket. Idővel hozzá fogsz szokni. Kivéve ha extra méretű a pasid.
2018. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

21 cm neki :/


Köszönöm mindenkinek a válaszát ❤️

2018. nov. 20. 06:47
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Sok síkosító, s ne tolja beléd mind a 21 cm-t. Lehet, hogy neked pont elég a 14-15 cm is, tapasztaljátok ki és figyeljen oda rád.
2018. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
A 21 cm a brutál sok. Nagyon oda kellene figyelni rád. Olyan pózokat válasszatok ahol te szabályozod a behatolás mértékét és ő passzív. Pld lovagló.
2018. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

A 21 cm giga méret, és jó eséllyel sokkal vastagabb, szóval könnyen lehet, hogy azzal van a gond.


(Én jó régen nem vagyok szűz, de már 4,5 cm átmérő is erősen határeset lenne, az ilyen 5 cm-es átmérő pedig, amiről itt nem kevesen írnak, meg abszolut fizikai képtelenség az én anatómiai adottságaimmal.)


Ami meg a hosszát illeti, szerintem kb. 99,5 % esély lehet, hogy egy órás előjáték után se tud úgy megnyúlni hosszában a hüvelyed, hogy a 21 cm-es péniszét teljes hosszában befogadd, szóval tőleg fog odafigyelést és önkontrollt igényelni, hogy ne a méhszájadat döfködje.)

2018. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 he84 ***** válasza:
Ahogy már mások is javasolták, a barátod ne hatoljon beléd teljes hosszával, hanem csak részben, lassan és óvatosan rád is jól odafigyelve. A 21 cm túl nagy, tövig nem lehet legtöbbször benyomni. És próbálj ne rágörcsölni. Ha pedig közepes mértékben nedvesedsz (se nem kicsit, se nem nagyon, hanem ezek közötti mértékben), akkor nem kell semmilyen sikosító.
2018. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha teljesen folyik belőled a nedv,akkor hanyatt feküdj.A labaidat tedd szet és erősen húzd fel őket.A párod helyezze a huvelyedhez a péniszét.Most lassan,centirol centire tolja beléd.Amikor érzi,hogy akadályba ütközött,akkor egyetlen határozott és erős lokessel szakitsa át a szuzhartyadat.Picit fájni és vérezni is fog,de két hét múlva már élvezni is fogod a behatolast.
2022. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!