Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több mint egy év után visszame...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy év után visszamenni ahhoz a prostihoz akinél elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Emlékszem amikor voltam nála, akkor egyrészt elég béna voltam, illetve beigértem, hogy 1 hónap múlva ismét meglátogatom, de aztán nem mentem el, mert lett barátnőm...

Aztán rendszeresen mindig volt, mostanáig.

Most 2 hónapja nem szexeltem és most felmerűlt, hogy elmenjek hozzá.


De nem tudom, hogy mi a protokol.


Lehet, hogy nem ugyanahoz kellene mennem?

Azzal, hogy nem mentem el egy hónap múlva hozzá, ahogy azt ígértem, lehet hogy pl. valami titkos tiltó listára kerültem?

Esetleg még mindig emlékszik és felhozná?



2018. nov. 18. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jo volt akkor menj nyugodtan vissza hozzá. Valoszinüleg örülni fog neked (ha egyáltalán emlékszik rád).
2018. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlêkszik már rád. Meg aztán tudja hogy amit ott megigérnek az semmit nem jelent.
2018. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Rá voltál feszülve a szüzességedre, ezért elmentél prostihoz, egy hónapra rá meg találtál lányt, aki szívesen szexelt veled ingyen is? A sors fintora. :D
2018. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak fölhívhattad volna h nem mécc mer van csajod, vazzeg...
2018. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!