Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek jobb az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jobb az ágyban?

Figyelt kérdés
Párommal vesztettem el. Hogyan legyek jobb az ágyban milyen mozdulattokat csináljak. Nem mindig tudom csúcsra juttatni és azt mondta nem segít benne.
2018. nov. 18. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni,hogy ki kicsoda. Kérdező! Te vagy a fiú esetleg? Ennyit segíts nekünk légy ol krdves!
2018. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem segit akkor nehéz dolgod lesz! (Világositsd fel, hogy akkor csak az marad ha NAGYON SOK partnerrel szexelsz és abbol vonsz le következtetéseket:-))
2018. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne horkolj!
2018. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2018. nov. 18. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kommunikáltok egymással, akkor ez már el van b.asz.va.

Ha ilyen gyökér palid van, akkor szimplán hagyd el

2018. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csatlakozz hozzánk és megtanítunk. F/L
2018. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy gyökér beszélgetünk róla nem is egyszer azt mondja magamtól kell rá jönnöm
2018. nov. 18. 20:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi nem csatlakozók sehova
2018. nov. 18. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hulyeseg, ne haragudj, hogy magadtol kell rajonnod. Ez nem torpedoztok vagy dartsoztok, hogy veletlenszeruen es vaktaban kell eltalalnod pontokat. De egyebkent sokan kihagyjak, de egy ferfinak is erzekeny a mellbimboja. Aztan ha kicsit megcsokolgatod es megharapdalod a nyakat. Ha vered a farkat, nem csak fel le kell huzogatni, hanem mindig mikor felfele huzod a kezet, akkor a makkra kicsit ramarkolsz. Ha lefele huzod, kicsit elernyeszted a szoritast, aztan felfele megint szorosabban. Olyan kicsit pumpalo mozdulat ez. Na meg nem szqbqd nagyon huzogatni, mert ha tulfeszited a bort, az fajdalmas. Inkqbb a makk teruleten kell munkalkodni. Aztan ha elotte kenyezteted magad, azt is szeretik. De nekik az a legvonzobb, ha azt latjak rajtad, hogy elvezed, amit ok csinalnak, es sikitosra dughatnak. Nem szerettem volna alpari lenni, e ez tenyleg kielegules a ferfiaknak, ha a lany ajulosra elvezi magat.
2018. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!