Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira vágyom már a szexre....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom már a szexre. De nem akarom átverni a lányokat. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy csomó lánnyal szexelhetnék de ők kapcsolatot akarnak én viszont nem. Hogy szexelhetnék ,hogy ne törjek össze egy szívet sem?

2018. nov. 16. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Valaki itt jó nevelést kapott :D
2018. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ritkán van olyan hogy "csak szex" még ha az egyik fél azt is mondja lehet hogy többet érez bele. Nyilván biztos meg vannak az okaid, de a jó szex egy kapcsolat és nem csak a házasság kiteljesedése akkor az egyik legjobb
2018. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
erre vannak a prostik
2018. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szexkapcsolat
2018. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát vagy prosti, vagy addig keresel kitartóan, amíg nem találsz valakit, akinek jelenleg csak arra van igénye, hogy néha lerendezzétek egymást, majd menjetek a magatok dolgára.
2018. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a csajoknak h most nem szeretnél komoly kapcsolatot, de szexkapcsolatban szívesen benne lennél. Sztem értékelni fogják az őszinteségedet.
2018. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az biztos. :D
2018. nov. 16. 22:53
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyu én is így voltam tini koromban (nem tudom hány éves vagy). Semmi gáz, igazából ha van egy kis pénzed, prostizni bármikor elmehetsz. Gáz vagy nem, nekem egy prosti vette el a szüzességem és nagyon kedves volt, örök emlék :) Önbizalmat is adott, mert másnap már az újdonsült barátnőmmel gyakoroltuk a dolgot :D


Egyébként ha vannak lány ismerőseid (elég egy is) akivel jóban vagy és van rá lehetőség, akkor beszélgessetek erről őszintén! Aztán rá lehet térni egy ilyen alkalomkor, hogy mi lenne ha megpróbálnátok valamit. Elsőre elég csak puhatolózni, hogy van-e kedve erotikus dolgokról beszélni esetleg. Általában van, de olyan hely kell, ami bizalmas. Jobb személyesen beszélgetni, mi vidéken laktunk és sokszor kihívtuk egymást csak úgy és lementünk a focipályára vagy a parkba egy padra. Ha tudod, hogy biztonságban vagy és nem hall/lát senki (pl. szülők), akkor könnyebben megy. Ha eljuttok addig, hogy okés akkor próba, akkor sem muszáj egyből lerohanni egymást, eleinte ha elég a tapi, simi is ha úgy alakul. Aztán később megbeszélitek, hogy milyen volt, stb... azt azért közben nem árt tisztázni, hogy fiatalok vagytok még és nem biztos, hogy ebből lesz az örökké tartó szerelem. De még az is lehet :) A hangsúly a fokozatosságon van és legyél tisztelettudó, ne erőltesd, hagyd a lányt is szabadon dönteni de azért legyél magabiztos, ha ő nem tud vagy nem akar dönteni. Arra is készülj, ha valami nem úgy sül el ahogy szeretted volna, akkor tudj elnézést kérni és legyetek képesek túllépni az esetleges nehézségeken. Ezeket akár az elején is tisztázhatjátok, hogy jót akartok egymásnak, kíváncsiak vagytok de benne van a pakliban, hogy valami nem úgy sül el ahogy szeretnétek, akkor nem haragszotok meg a másikra hanem tovább léptek és változtattok a megfelelő irányba. Ez így működhet, de ehhez kell egy érettebb gondolkodás. Én is sok mindent elrontottam annó de tanultam a hibáimból és tanulok most is. Sok sikert :)

28F

2018. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2%
Nőj fel agyilag.Bocs
2018. nov. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés elején mond meg, hogy nem szeretnél komolyat. Én speciál nem küldenélek el melegebb éghajlatra, hanem megköszönném az őszinteséged és megmondanám, hogy akkor nem én vagyok a te embered.
2018. nov. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!