Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mi van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mi van a piros betűs napokon?

Figyelt kérdés

Nem idegen, már ismerjük egymást egy éve. Hétfőn jött meg és úgy alakult, hogy kedden találkoztunk, beszéltünk, csókolóztunk meg minden, és végül oda lyukadtunk ki, hogy megbeszéltük, hogy legyenek extrák is. Mondtam neki, hogy most sajnos ez a helyzet, de keresni fogom ha alkalmas. Tegnap már írt, hogy találkozna, de írtam, hogy még mindig megvan. Persze írta, hogy oké, semmi gond, de mégis, nagyon nem bírok magammal, kaparom a falat, annyira ki vagyok már éhezve rá, de még sokára fog elmúlni.

Ilyenkor hogy töltitek ezt az időszakot?


2018. nov. 15. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Olyankor nem találkozom a férfivel.
2018. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
szopás,anál.
2018. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
mi szexelünk a zuhanyzóban.
2018. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem szexelsz az egy megoldás. Ha nagyon kívánod, akkor "véresen" szex vagy van specko tampon, amivel tudsz szexelni.


(Aki szopást meg anált írt, az nagyon nagy segítség a kérdésnél, mert azzal aztán nem múlik el a női kérdező vágya a szexre.)

2018. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
két réteg piros törölköző az ágyra, egy az ágy mellé és had szóljon. Utána megtörölközünk, tusolás és a kendő megy a mosógépbe. Ennyi
2018. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Aki képtelen kibírni a pár napot szex nélkül, annál súlyos bajok vannak

Annál meg még súlyosabb, aki aut javasolta, hogy szopás meg anál....

Na mindegy.

Nálunk piros betűs napokon szünnapok vannak

2018. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Véres pucni jobban csúszik,nálunk ez nem akadály.
2018. nov. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
A helyedben eleve úgy valaszoktam volna az utolsó erdeklődésére, hogy "még mindig meg van, de ha téged nem zavar, szivesen találkozom veled!" ezzel nyitva hagyod a kaput, belép rajta, ha akar.
2018. nov. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha kívánod akkor óvszer plussz rossz törülköző alátok és Menjen a szex!:)

Ha p.unciba nem akarja ilyenkor valamelyikotok akkor a pasinak anál és szopás, neked meg kézzel is csinalhatja ha ugy kepes vagy elmenni. Azert vannak lehetőségek ebben az állapotban is!:) Es siman lehet vérzés alatt is nunidugi ha gumit húztok es magatok alá törülközőt tesztek!

2018. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Örülj neki hogy ilyen megértő.

Nekem is van szexkapcsolatom, egy éve nem találkoztunk, de az én partnerem nem ilyen megértő...

20 L

2018. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!