Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Akik már látták az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Akik már látták az apjuk péniszét annak mi róla a véleménye? Ti is szeretnétek ha olyan farkatok lenne?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
az a véleményem h az enyém nagyobbra nőtt
2018. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok létszi
2018. nov. 13. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Engem sem az apámé, sem másoké nem érdekel.
2018. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Csak a melegek tépelődnek azon, hogy másnak mekkora, kinek nagyobb, milyen kéne...
2018. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézus🤔🤣

Légyszi!

2018. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kisgyerek koromban láttam apámét meg mikor kiránduláskor elment vizelni az erdőbe.

Nagyon nem emlékszem a látványra, gondolom az agyam kitörölte defenzív módon ezt az emléket. De arra emlékszem, hogy elkezdtem bőgni a látványtól, hogy ugye nekem nem lesz olyan nagy, ronda szőrös? :D

Ezt csak következtetni tudom, de szerintem még szőrösebb is lett sajnos...

De mivel nem emlékszem rá, mint azt említettem, így nem is tudok véleményt mondani róla. De nem is nagyon akartam volna látni, hogy milyen volt neki, szóval szeretni se szerettem volna olyat.

A bátyámat viszont kaptam már rajta sok mindenen és arra sajnos emlékszem. Olyat biztos nem szeretnék. Most külalakra annyira nem szörnyű, de akkor is egy idegen pénisz, az pedig mindig elborzasztja az embert. Viszont méretben meg kisebb mint az enyém

2018. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
méretre enyém nagyobb de neki szőrösebb az tetszik
2020. júl. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 6-os példája megerősít abban, hogy milyen jó, hogy én olyan közegbe születtem, ahol hétköznapi dolog volt, hogy látom meztelen apámat, anyámat. nem volt min sírva fakadnom, mert természetes volt, hogy a felnőtteké olyan.
2021. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!