Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakit a telt csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit a telt csajok izgatnak fel nagy mell, nagy fenék akkor nekem az 160 centimmel,50kg kis melleimmel esélyem nincsen gondolom én?!

Figyelt kérdés
Leginkább olyan pasik írjanak akiknek a telt lányok tetszenek,hogy ők összejönnének e vékony,vagy átlagos alakú lánnyal?!
2018. nov. 13. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mármint van egy pasi aki neked tetszik, de tudod róla, hogy a kövérekre bukik és te most nem tudod mi legyen???


annyit azért had mondjak el, hogy a feleségem sem volt ideállom, sőt, inkább az ellentéte volt, de most már mégis ő

2018. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen 1-es ez a helyzet áll fenn..

Egészen más típusú barátnöi voltak mint én külsőre,és félek hogy engem ez miatt nem találna vonzónak..


Egyébként nem szándékosan vagyok vékony,ilyen az alkatom nem tehetek róla..

De szerintem nem vagyok azért csontsovány..

Nem kérek hasonló privát üzeneteket..

2018. nov. 13. 15:22
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedésböl tettem fel a kérdést,van valaki aki tetszik..

Ha van akinek ez nem világos!!

2018. nov. 13. 15:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt tudom neked erről mondani, hogy nekem a vékony nők jönnek be, ezért nem akarok összejönni duci lánnyal... Ha meg a ducik jönnének be, akkor valószínűleg így lennék a vékony nőkkel... nem?
2018. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Épp ezért tettem fel a kérdést,mert fogalmam sincs..

Én nőként nem ez alapján keresnék párt,de a férfiak lehet máshogy gondolkoznak..

2018. nov. 13. 15:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, de legyünk őszinték: hogy ha neked a magas, izmos, erős testalkatú férfiak jönnek be, akkor valószínűleg nem akarsz összejönni egy 50 kilós , cingár, alacsony fiúval, nem?
2018. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy bár tudod hogy nem vagy a zsánere, megtöcskölhet ha szeretne. Ebből ki fog derülni.
2018. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem csak szexet szeretnék..
2018. nov. 13. 15:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Valószínüleg így van,de ha látnék benne fantáziát nem biztos hogy ez lenne a mérvadó..

Aztán nem tudom.

2018. nov. 13. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten a telt lányok tetszenek de ha látok bennük fantáziát akkor bárkivel össze jövök nem a testalkat a lemérvadobb
2018. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!