Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+os nők miért szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danixxx20 kérdése:

30+os nők miért szeretitek a fiatalabb korosztáj farkát jobban mint az idősebbekét?

Figyelt kérdés
Volt már dolgom nem egy idősebb hölgyel és nekik az volt a válaszuk hogy a fiatalabbak jobban ki tudják elégíteni őket. Tény és való hogy én jobban szeretem az idősebb korosztályt. 21 éves vagyok.

2018. nov. 7. 17:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

De, a helyesírás a lényeg.

Igénytelen vagy fiam saját magadra nézve. Értelmes "hölgyek" lehettek akikkel együtt voltál...

2018. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Attól hogy vétettem egy kis hibát a helyesírásba az még nem az igénytelenség jele..

Undorító ember az aki elítél valakit mert van benn egy kis hiba. És hozzátenném hogy még látni se láttuk egymást hogy legalább a kinézetem miatt elítélj. De megnyugtatok mindenkit hogy nem vagyok se csúnya se buta se igénytelen. Rosszindulatú emberek vagytok akik másba a szálkát is megtaláljátok magatokba a deszkát se..

És nagyon sajnálom hogy ilyen emberek élnek ezen a földön.

2018. nov. 7. 17:55
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan értjük a kérdést, gyermekem!

Ha nem esett volna le, azt próbáljuk közölni, hogy egy bizonyos szint fölött nem megyünk egy bizonyos szint alá. És te a szint alatt vagy.

2018. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én értem amit közölni szeretnétek anyukám

De ti meg azt értsétek meg hogy azért mert ezt a kérdést helytelenül írtam ki attól még nem vagyok egy idióta hülyegyerek.

És mivel nem ismerjük egymást így még az is megeshet hogy értelmesebb vagyok akár nálad is..

Csak egy kicsit gondolj már bele amúgy hogy egy olyan emberrel kötekszel akit még életedbe nem láttál.

De úgy tűnik hogy az amit én szeretnék közölni veled(tek) az nem jut el az agyadig..

2018. nov. 7. 18:15
 15/22 anonim ***** válasza:

Írt nekem a kérdező.

Bemásolom:

“Ha tudnék küldenék magamról képet hogy lázsd nem vagyok egy csúnya gyerek.”

Keresd a hibát.... 😆😂🤣

2018. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Már alapból ott vétettél hibát hogy egy ilyen roppant értelmes kérdést kiírtál ide. Nem (csak) a helyesíráson van a hangsúly, hanem a kérdéseden is. Nem a farkát szeretjük valakinek hanem az embert. Ez az a bizonyos szint amit te még nem értél el, hogy megértsd. :)
2018. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

De ez egy szexuális jellegű kérdés.

Nem azt kérdeztem hogy miért szereted a fiatalabb pároddal a szexet..

Hanem azt hogy az idősebbek kb fele miért szeret jobban a fiatalokkal baszni?!

De ha nem érted a kérdést akkor te mivel vagy értelmesebb nálam?

Azthiszitek hogy hogy ti olyan peckesen tökéletesek vagytok közbe meg nem látjátok a fától az erdőt..


A másik kommentelőnek üzenném hogy szinte mindenkinek leírtam a véleményem a válaszáról. Ha ott is van az írásomba hiba akkor az azért van mert szarok bele hogy írok nektek ugyanis már elítéltetek.

De nem gáz..

Annyi pozitív visszajelzésem volt már idősebb és fiatalab nőktől hogy a negatív vélemény lepereg rólam és eltudom képzelni hogy ültök a kis gépetek vagy telefonotok elött a dagatt vagy éppen csonti testetekkel aztán arra várok hogy valaki hibazzon aztán tudjatok min rágcsálódni..

Aztán lehet hogy csak maximalisták vagytok..

Nemtudom.

Nem vagyok adonisz de jobban nézek ki a nagy átlagnál és eszesebb is vagyok.

Szerintem nem az gesz egy embert amit ide kiír hanem a tettei és a dolgokhoz való hozzá állása.

A gyengébbek kedvéért leegyszerűsíteném..

Szarok a helyesírásra ezen az oldalon.

És ti nagyon kevesek vagytok ahhoz hogy leminősítsetek.

2018. nov. 7. 18:56
 18/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudtam értelmezni a válaszodat mert tele ment a szemem helyesírási hibával... :)


Képzelem mennyire jó csávó lehetsz, az eszedről nem is beszélve :D


Amúgy én azt javaslom térjünk vissza a kérdésedre 20 év múlva, addigra talán megérted majd mi a problémánk. Jóéjt kisfiam :)

2018. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Értem hogy mi a problémátok..

De igazából nem érdekel mert ezen a kis hibán nem múlik senmmi..

Én csak kíváncsi voltam valamire..

Ez nem társkereső hogy minősítgessetek akárkit is..

Ha meg kötekedni akarsz akkor menj ki a kocsmába igyál egy fröccsöt ha telik rá aztán veszekedj magaddal.. jobbat nem tudok..

Jó éjt kedves ismeretlen.

Remélem jobban alszol a felesleges kommentjeidtől.

Csók.

2018. nov. 7. 19:19
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem egy kis hibáról van szó, hanem elég sokról. Meg arról, hogy még igényed sincs rá, hogy értelmesnek tűnj, helyette viszont a válaszolókat húznád le a magad szintjére és még ki is vagy akadva, hogy nem hagyják magukat. :D
2018. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!