Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek észrevehető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észrevehető valakin, hogy nemrég szexelt?

Figyelt kérdés
Üdébb a bőre az arcán (ha nőről van szó), a szokásoshoz képest vidámabb, más a kisugárzása, ilyenekre gondolok, semmi extrém. Példákat is írhattok, ha van olyan ismerősötök, akin nagyon látszik.

2018. nov. 3. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kedv. :D De az tuti.
2018. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En utána elálmosodom.
2018. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a jókedvet mondanám, a hormonok a felelősek érte. Persze nem mindegy, mit jelent a "nemrég", 6 órával később aligha lehet nyoma.
2018. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
szinte nincs olyan ember aki ne lehetne észrevenni..
2018. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszer az alapesetben karót nyelt tanárnő jött be úgy órára, hogy csak úgy sugárzott, jókedve volt, kedves volt velünk, viccelődött. Alig hittünk a szemünknek, körbe is járt a dolog, hogy biztosan végre jól telt az estéje... :D
2018. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak fikció! Nem lehet.
2018. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet.
2018. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy a táskájában kotorászik,és szétszórt,nevetgél.
2018. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm szerint az én arcomon látszik. Például reggel szexeltem a párommal és késő délután azon kuncogott, hogy biztos volt reggeli numera, mert milyen kisimult az orcám és másmilyennek tűnik úgy az egész arcom, mint általában/korábban. (Nemrég kezdtem aktív nemi életet élni, ha ez számít.)
2018. nov. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!