Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kúrólájkolnak a férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kúrólájkolnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Azt már értem, hogy ezzel akarják jelezni,hogy jól meg....De mégis mi szükség van erre? Rendszerint ezek a férfiak nem írnak rám, nem próbálkoznak be sehogy, akkor meg mitől lesz nekik jobb attól,ha tudatják velem,hogy "tetszem nekik"? Vagy ez valamiféle megalázás akar lenni?

2018. nov. 3. 02:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bennük van a szándék, hogy ténylegesen rád is mozduljanak, csak nem elég bátrak hozzá, és ha arra kerülne a sor, inkább visszavonulót fújnak.
2018. nov. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek se eleje, se vége.

Szóval felteszel egy képet Facebookra és vannak, akik lájkolják, ez felháborító, mit képzelnek magukról!

Soha nem tudhatod, mit akarnak jelezni az emberek egy lájkkal, akarnak-e egyáltalán jelezni valamit, vagy csak arra járt a Facebook és odaböktek és görgettek tovább.

2018. nov. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te nem vagy tisztában a kúrólájk fogalmával. Pl. lecserélem a profilom, lájkolja mondjuk 200 ember és most jön a lényeg, aznap amikor felteszem vagy mondjuk utána való 1-2 nap érkezik ez a 200 lájk. Majd fél évvel később random fiúkák lájkolgatják a fél evvel ezelőtti posztjaim, mert tudatni akarják velem, hogy ők éppen az én posztjaimat nézik és közben arra gondolnak,hogy meg.... Ha nem hiszed írd be a googlebe. Ez egy létező fogalom, amire pont ezt a meghatározást fogod kapni.
2018. nov. 3. 02:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Tessék uccsó kigugliztam neked : "kúrólájk egy egyén régi képére dobott kedvelés (lájk) figyelemfelkeltő céllal, melynek motivációja elsődlegesen szexuális jellegű."
2018. nov. 3. 02:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha meg mind beprobalkozna azért sirnal, gondold 200 ember rád írna, hogy így megdugna, úgy megdugna. Amúgy meg az nem merült fel benned, hogy csak szimplán tetszik neki a fotód, vagy szépnek talál, mindenféle hátsószándék nélkül? Persze ha a a segged, vagy a melleid, esetleg a csókra álló szád van kihangsulyozva, akkor nyilván kurolajkról van szó, azonban ez sem jelent semmit, ezer másik ilyen van, plusz ezer másik férfi ugyanazzal a szándékkal.
2018. nov. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem szoktam like-olni csak azt a csajt akibe szerelmes voltam, pedig fiatal vagyok, de már öt se like-olom, felesleges ego tuning, az 1000 urvarló közül még úgy is talál jobbat.
2018. nov. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt a részt, hogy "valamiféle megalázás akar lenni"? Mármint meg akarják alázni saját magukat, vagy mi? Mert szerintem semmi megalázó nincs abban, ha valaki like-olja egy képedet, bármit is gondolt közben, vagy csinált éppen a másik kezével.


Csak tippelek, de lehet, hogy azért lájkolnak, mert szeretnék azt látni, hogy visszalájkolsz valami képüket, vagy rájuk írsz, hogy tudják, hogy kölcsönös a dolog, és elkezdhetnek nyomulni. Próbáltad már, hogy visszaböksz, vagy vagy valami, ha tetszik az egyik "kúrólájkolód"?

2018. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezeknek a hozzászólóknak a legtöbbje kis hülyegyerek, aki még nem is látott élő nőt meztelenül. IQ a béka segge alatt, és osztják az észt, beleköpnek mindenbe, csakhogy helyzetet generáljanak, és itt köpködhessenek, naphosszat. A felnőttebbek között is sok olyan van, aki csak naptárilag felnőtt, agyilag nem. Én egy nőnek nem azt mondom ha megtetszik, hogy fúrnám a púzódat, hanem hogy lenne kedved beszélgetni? Ebből gondolhatja azt hogy tetszik nekem, ami természetesen azt is hozhatja, hogy lehetne közöttünk valami. Akár szex is, de akár csak egy pár beszélgetés, barátság, de itt a másik partner lehet akár többszáz kilométerre is, és úgy komolyabb dolog nehezen elképzelhető. Ez az oldal kicsit elvonzotta az embereket a chat.hu, és társaitól, de ugyanúgy chatkaliberő, és néztelenül köpködő kamu regisztrációs gyerekek játszóhelye.
2018. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam. Amikor tetszik a csaj. Ha elkezdi ő is visszalájkolgatni a képeimet rá is írok.
2018. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lájkollak, de kúrnálak. Most jobb ?
2018. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!