Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szexelni?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne, mert nem valószínű, hogy valaha is fogok szeretkezni, szexelni egy lánnyal.(fiúval főleg nem, heteró vagyok).

18/f


2018. okt. 31. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

En is azt hittem 18 évesen, de 20 évesen lett egy csajom, akovel azóta is együtt vagyunk, pedig hidd el, én is reménytelen eset voltam.

Jó érzés. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani.

2018. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért érzed azt, hogy nem fogsz?
2018. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert így gondolom, nincs esélyem párkapcsolatra.
2018. okt. 31. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Kedves fiatal pályakezdő barátom😀! Én most 45 éves vagyok, 22 éves koromig én is azt gondoltam nagyjából mint te, de onnantól kezdve totálisan az ellenkezője lett... úgyhogy még várj az ilyen fundamentális kijelentésekkel, no para!
2018. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jdfGabrella ***** válasza:
58%
Olyan mint zenét hallgatni.
2018. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sose tudod meg! 😱
2018. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó érzés!

Sokáig én is úgy gondoltam hogy sosem fogom megtudni hogy milyen érzés a szex.

De 20 évesen találtam egy lányt de csak 1 szex volt. Azóta szexeltem még egy lánnyal.

Most 21 éves vagyok de úgy érzem hogy barátnőm sosem lesz.

2018. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy prostihoz, ha más esélyt nem látsz.
2018. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd ha nem akarod,s jön magától egy alkalom. S spontán jól fogsz teljesíteni. Mert nem pánikolsz majd be a szituációban. Utána úgy rászoks majd a szexre,mint buszsofőr az első ülésre. :)
2018. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!