Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Férfiak, rá jöttök, érzitek, meg tudjatok állapítani, ha egy nő, az aktus során színlelni az orgazmust?
Figyelt kérdés
Ha igen, mégis hogy ?2018. okt. 30. 21:24
2/11 anonim 



válasza:





Én nem kémkedek az után hogy valóban elélvezett-e a partnerem, de nyilvánvaló hogy partner vagyok abban, hogyha zavar van a "gépezetben" elhárítsuk! Így remélhetőleg nics játszás, de eléggé kilóg a lóláb ha valaki játszik!
Boldogságot könnyű szinlelni! Orgazmust nehezebb! Az azzal jár hogy elnyaltam a partneremet, aki ezek után "bele akar folytani" a puncijába! :-) Úgy benyomja a fejem hogy alig kapok levegőt! (imádom)
3/11 anonim 



válasza:





Nagy százalékban igen. Legalábbis az a férfi, aki alatt már élt át orgazmust nő.
4/11 anonim 



válasza:





Mit számít? Nem engem ver át, hanem saját magát. Amúgy az orgazmushoz hasonló sikolyt bármelyik nő ki tud adni, de azok a spontán rángások, amiket közben produkál, csak nehezen színlehetőek. (Profi pornószínésznőhöz pedig eddig még nem volt szerencsém...) :)
5/11 anonim 



válasza:





Hát én számtalanszor élveztem el de csak csikló orgazmusom volt és soha nem rángatóztam még.
6/11 anonim 



válasza:





Ha már az első alkalmaknál is színlel, és hazudik, hogy volt neki, akkor nagyon sokáig tarthat, mire felismeri a férfi, hogy átverik. Hiszen a színlelést fogadja el, számára az lesz a normális, mert az adott nő, azt állítja, hogy ő így szokott elélvezni. Van aki remeg rángatózik, és van aki nem. Találkozáskor senki sem tudhatja, hogy az adott nő hogyan élvez el....
8/11 anonim 



válasza:





Ha egy nő elmegy szex közben, nem csak rángatózik hanem lüktet belül és ezt a férfi nyilván érzi. Színleléskor meg semmi ilyen. Amelyik férfi figyel a párjára, az észreveszi.
9/11 anonim 



válasza:





Véleményem szerint pont az játsza meg aki sikít. :D Én soha nem érzek rá késztetést, hogy sikítozzak. Szolid nyögdécselések kísérik a legigazibb orgazmust.
10/11 anonim 



válasza:





Szerintem aki kicsit is odafigyel szex közben a partnerére:
1. Észreveszi mikor kamuzik
2. Nem lesz szüksége a csajnak hogy megjátsza...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!