Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edina 8103 kérdése:

Csajok van köztetek olyan, aki szereti az anális sexet? És el is tud élvezn?

Figyelt kérdés
Én valaószinű,hogy el tudnék élvezni,csak a pasim nem sokáig birja,azt mondja nagyon szűk vagyok!!😁
2018. okt. 29. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Állítólag 37 éves nőnemű.🤣🤣 Egyik kérdés alatt a kommentjéhez azt írta 37/L. Én meg néhány kommentel alább megkérdeztem hogy 37 évesen lány és nem nő? Erre privátban jött az üzenet hogy: Mi a g@ci bajod van vele? Kis b..zi!!! Mondhatom szép hozzáállás egy elvileg 37 éves nőtől. 100% hogy pasi! Beteg állat. Nőnek adja ki magát!
2018. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
11,es sajnos tévedsz de eléggé!!!Én szémélyesen ismerem,és egy isteni nő!!!!Te meg egy nagy lúzer vagy!!!!!!!
2018. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 szerintem meg te is Edina8103 vagy!🤣 A privátodból ítélve! Ugyan az a stílus. Magadat véded másik profillal? Szánalmas vagy🤣🤣

#11 voltam

2018. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát mennyi Edina van itt!😂😂😂😂😂😂😂😂Istenem!
2018. okt. 30. 14:50
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen és igen :) legtöbbször csak úgy sikerül elélvezni, de azt kb 3-4 lökés után, szoval nagyon gyorsan. Ne kérdezzétek mért, én sem értem hogy lehetséges ez, de ez van 27/N
2018. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!