Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már olyan helyzetben, hogy valaki felajánlott egy bizonyos összeget szexért cserébe?

Figyelt kérdés

Na és ha igen akkor elfogadtátok, vagy nem?

Meg ha igen akkor miért fogadtátok el és ha nem akkor miért nem?


2018. okt. 28. 09:52
 1/7 Boszorkány_ ***** válasza:
Szerencsére nem és amúgy sem fogadnám el.
2018. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben
2018. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem előfordult már ilyen.
2018. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem és ha rajtam múlik nem is lesz.


N

2018. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy elfogadtam, mert az összeg nem volt túl kevés és az illető is oké-kategóriába tartozott. Amit elutasítottam, azt a felajánló személy stílusa vagy szaga (...) miatt nem fogadtam el.
2018. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és nem egy nő ajánlott kisebb nagyobb összegekkel, (nem nyugdíjasokról van szó.) Pénz nélkül is ment, nem vagyok hím ringyo!
2019. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és nem egy nő ajánlott kisebb nagyobb összegeket, (nem nyugdíjasokról van szó.) Pénz nélkül is ment, nem vagyok hím ringyo!
2019. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!