Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van, ha a szüzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha a szüzességem elvesztése után naponta többször is kívánni fogom a férfit?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogyha rákattanok a szexre és a barátom testére és kívánni fogom őt egész nap,akkor olyan rossz lenne,ha ő meg nem akarna szeretkezni és be kellene érnem heti 4-5 alkalommal....szóval mi van,ha nem tudok majd annyit szexelni,amennyit szeretnék és elutasít?


Hogy kell majd megoldani?



Köszi


2018. okt. 26. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyakoriság mindkét fél adottságaitól függ, de a lehetőség is belemagyaráz. Azt írod, hogy naponta többször is... Egyikőtök sem dolgozik, hogy ezt napról napra naponta többször is...? Vagy csak naponta többször, amikor hétvége, ünnepnap stb. van? Nem választ várok ezekre a kérdésekre, csak feltettem őket.

Summázva. eleinte bizonyára többször (kérdés, hogy begyógyult-e már a szűzhártyád sebe), aztán az alkalom és az óhajotok adja. A férfiak általában gyakrabban óhajtják, mint a nők, tehát nem igen kell tartanod az elutasítástól. Beszéljétek meg!

2018. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is kérdező le kell taglozzalak mert ha a szüzesség elvesztése utáni időre gondoltál akkor eleinte fájni fog kb harmadik negyedik alkalommal fog enyhulni a fájdalom és utána pár aktus után fogod igazán élvezni is. De igen ha ez bekövetkezik akkor nagyon fogod igényelni az újdonság varázsa miatt a szexet. Valószínűleg a parodnak is ínyére lesz ez szóval nem kell aggódni ha vissza utasít mert rendszerint nem fog. 😉 Amikor meg elkezdődik a vissza utasitgatas az csak max azért lesz mert éppen tényleg nem kívánja vagy túl fáradt stresszes. De amúgy mindig lesz szex. 🙂
2018. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

pont emiatt aggódom,hogy jönnek majd a "fáradt" vagyok szövegek :/

Jó,nyilván nem évekig akarom napi 2-3 szor,de azért az első pár hónapban biztos elvárnám,hogy naponta lekezeljen:(

2018. okt. 26. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
HA engem megismernél nem kellene ilyenen aggódnod. Én is legalább ennyire szexmániás vagyok.
2018. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy nem magát a szexet kívánnám,hanem az ŐŐŐŐ testét!Az ŐŐŐ farkán lovagolni,nem pedig magát a lovaglást...anélkül ellennék akár 2-3 napig is..
2018. okt. 26. 18:04
 6/12 A kérdező kommentje:
én úgy értettem,hogy mi van,ha úgy rákattanok a férfi testre
2018. okt. 26. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyémre is biztos rá kattannál! 4. voltam.
2018. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok már tini
2018. okt. 26. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez legyen a legnagyobb bajod.
2018. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Heti 4-5? Óh, eszem azt a kis fiatal, naív szádat!

30 felett örülni fogsz majd a havi 4-5 alkalomnak is!

2018. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!