Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi ilyen vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen vagy csak én vagyok prűd?

Figyelt kérdés
Minden pasi szereti az anális szexet, szájba vagy arcra élvezést, extrém helyet, durvulást... stb? Vagy csak szerintem nagy dolgok ezek? Én tudom magamról, hogy gátlásos vagyok és úgymond egy fadarab. De van olyan aki ezt elfogadja?
2018. okt. 26. 11:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki beszélhetne a saját nevében. Attól hogy a ti pasitok vagy pasijaitok vagy partneretek béna még más nem. Én el tudok menni anál szex közben. A gáton keresztül még a G pontomat is ingereli a pénisz. Én imádom ha a számba mennek el. A többest is. Mindenki úgy szexeljen, ahogy az neki jó és ne beszéljen vagy írjon más nevében.
2018. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
A fadarab rész gond szerintem, de a fentiek nélkül meg lehet lenni (meg szerintem nem is minden férfit érdekel mindegyik), viszont akkor konzervatívabb szexben próbálj szerintem aktívabb, játékosabb, kezdeményezőbb lenni és biztos találni fogsz (nem is kevés) olyat aki bőven megelégszik ezzel is.
2018. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%

#20

Örülök nektek, és szívetek joga olyan kapcsolatban élni, ahol a testiség egymás tárgyként kezelésén alapszik, és ahol az összes szexuális fantázia (pontosabban a te szexuális fantáziáid) korlátlan megélése prioritást élvez minden más rovására, de nekem nem ilyen elképzelésem van az ideálisról, szeretem a páromat annyira, hogy tiszteletben tartsam a határait. Ha ettől leszek prűd meg korlátolt, ám legyen.

2018. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

#23


Hagyd. Ennyire sötét, korlátolt, embernek sem nevezhető ösztönlénynek hiába magyarázol. Neki nem "természetes", ha őt seggbe rakják, de fordítva bezzeg... az ilyen véglényeknél nekem az lenne a teljesen természetes, hogy agyonverném egy szívlapáttal. 😄


Kérdező, szerintem ez totál rendben van, hogy nincsenek ilyen vágyaid, sok nő örül is ennek. A "fadarab" dolgon viszont tényleg valtoztass, az elég lehangoló tud lenni :)

2018. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Hívhattok akárminek

De ne gyertek majd sírva mikor elhagy a pasitok, hogy verjem az arcotokra

2018. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
87%

de az se igazán hetero ha úgy akarsz dugni mint a melegek


persze nem fáj az arcon élvezés csak megalázo

de tudod mit élvezz a számba szem közt köplek vele

durrants az arcomra fogom pofádba törlöm

ne legyél finnyás az a sajátod

2018. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
4%
Annyira örlök hogy qrvaera nem érdekel mas mit csinal és mit elvez es hogyan megy el vagy egyaltalan elmegy-e. :D felőlem meg is rohadhat. én imádom és el is megyek popsiba, imásom a száémba arcomra és a pasim meg is csólok ugy hogy a szamba verte. ugy megbsz hogy alifóg tudok utana felallni. vicc h nektek mi a megalázó.
2018. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
92%
Kis szívem, ha ennyire nem érdekel, minek szólsz hozzá a témához már másodszor? Itt akarsz pasit szerezni, vagy mi bajod van? Menj, hagy durrantson seggbe a képzeletbeli barátod.
2018. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#28 pont ezt akartam írni :D mindenki leszarja, de ő úgy beszél, mintha ellene lennénk :D arról nem is beszélve, milyen igénytelenül ír.


A másik ez a debil lyuk, aki szerint az nem természetes, ha seggberak a barátnőd... ha így közelítjük meg te primitív senkiházi, akkor az sem természetes, ha a nődet seggberakod, mivel a farkadnak a punciban a helye, és ne élvezz az arcára, mivel az sem természetes, hiszen a spermádnak a rendeltetési helyére kell mennie - a punciba, mert az a természetes :D


Egy ilyen gyíklény ossza itt az észt, megőrülök, csak nevettem rajta :D nőtársaim, hagyjátok őt, csak egyszerűen figyelemre vágyik. Ne adjuk meg neki ezt az örömet, nem érdemli meg. :)


Kérdező, ezen már én is elgondolkodtam :/ olyan elvárásaik vannak a nők felé, amik igazán elszomorítóak. A nők meg egyre inkább elbizonytalanodnak, hogy milyen rosszak az ágyban, mert nem élvezik az anált, vagy a torkonkúrást.


Én vadabb voltam szexuális téren mindig. Lenyelni is szeretem a spermát, azzal nincs gondom. De pl az arcra élvezés, anál... utóbbit kipróbáltam és végig az volt a fejemben, hogy ennyire nem élvezi a puncim, azért kell inkább a seggem...? Á, nehéz dolog.


Többen tanácsolták, én is csak azt tudom mondani, hogy ne légy fadarab. Olyan férfi szerintem van még, akinek a vágyai még normálisnak mondhatók, de az, hogy a nő nem csinál semmit... az nem tetszik nekik :/ szeretik, ha a nő aktív :)

2018. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Most nem ezért vagy azért, de mostanában divat az anált szeretni, fiúknak nagyon vonzó, ha egy csaj ezt is bevállalja, de hogy mit láttok ebben jónak, azt el nem tudom képzelni.

Szerintem jó, hogy nem minden pasi ezt akarja!

2018. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!