Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képtelenség így szeretkezni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelenség így szeretkezni. Csiklandós a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromat szinte sehol se bírom megfogni, mert röhögni, ugrálni kezd, csiklandós. Az is baj neki, hogy hideg a kezem, vagy ha hozzáér a hajam, már az csikizi. Az oldalat ha megfogom ugrik vagy 2 métert, a hasa, combja is érzékeny neki. Max a hátát tudom simizni szex közben, de nekem ez így nem olyan jó. Első érintésekre én is érzékeny vagyok, de aztán megszokom.
2018. okt. 25. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Én is csikis vagyok, nagyon is, de szex közben nem. veled van a gond, béna vagy.
2018. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de nem vagyok béna. Eddig egy pasi se ugrott le rólam ha megfogtam az oldalát.
2018. okt. 25. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Először nyúlj hozzá kicsit markánsabban, utána nem lesz nnyira érzékeny. Nekem is volt így.

N

2018. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Sok pasi ilyen!Nekem is volt ehez hasonló,de nem ennyire!!

De nem tudtam vele mit csinálni ha lassan nyúltam hozzá akkor is ugyanaz!!!

De mikor orálozol neki akkor tuti nem ugrál?????

31/L

2018. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Határozottan kell megérinteni és akkor nem lesz érzékeny, nem ilyen tutyimutyi cirógatós módon. Talpat sem tud mindenki masszírozni, mert nem elég határozott az érintése.
2018. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát ennyire nem lehet egy férfi csiklandós. Ha igen: CSERE!
2018. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
6-os hamar megoldotta a problémádat kérdező 🤣
2018. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
csere,ez abnormális.
2018. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogd meg rendesen,markold meg

Marj bele

2019. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!