Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt szerintetek mennyire elég, ha orálisan elégítem ki a párom?

Figyelt kérdés
Valóban nem szoktam olyankor sokáig húzni a dolgot, a célom, hogy elélvezzen. Tudom és megértem, hogy Ő igényli akkor is, ha nekem épp akkor jött meg. Ő viszont gyakran elégedetlen ezzel. Ti hogy csináljátok ilyen időszakban?
2018. okt. 25. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Fúj sehogy!
2018. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Én sehogy. Ha nekem nem lehet, akkor neki is ki kell bírnia

Leszarom, hogy áll a farka, oldja meg, van keze

2018. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a volt barátnőmmel akkor is szexeltem. Volt olyan is hogy éppen akkor jött meg neki, és nem hagytuk abba ez miatt.
2018. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
26 éves vagyok és 3 komoly kapcsolatom volt, melyek több mint 1 évesek. Soha egyik pasim sem tudta hogy megvan. Patikában lehet kapni soft tampont, ami olyan min egy kisebb szivacs. Megmosod magad és felteszed, hidd el hogy a pasid észre sem fogja venni. Plusz popsiba is lehet csinálni.:) Szóval nálam egyik pasim sem tudta hogy mikor van éppen meg, 0 szag, 0 vér és ugyanúgy élvezem.
2018. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Én egyszer csináltam,viszont jó volt nagyon!!Most már csak szopok mert a pasim nem szereti!!!

31;;L

2018. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

4 es de rég vágyom egy ilyen nőre mint te!

Az aki azt írják hogy addig a ffi is bírja ki az idióta!!

Mert igénye van.

Én egy ilyen nőt egyből elhagynám!

2018. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Azert mert igenye can a pasinak miert ne birhatna ki par napot?

Az a gaz h raeroszakoljak a nokre h akkor is belemenjen ha a hata kozepere sem kivanja a dolgot.

Sok nonek akkor gorcsol faj de ezt persze felejtse el mert a faszinak all es igenye van...

Gratula ...

2018. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom hogy az előzőt mégis miért kellett lepontozni, de gratulálok. Szerintem teljesen elég, de ha nem szeretnél valamit, akkor nem kell. Ha kívánod, mehet popsiba is. Ha nincs meg éppen, akkor is mondhatod hogy nem akarsz valamit.
2018. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Menstruáció alatt én magamtól is undorodom, szóval nem nagyon megyek a közelébe.
2018. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!