Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már eléggé szőrösp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már eléggé szőröspunciju nővel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kivancsi, hogy érzésileg vagy valamiben más mint egy teljesen kopasz?

Fiatal korosztálynák teljesen alap már a full kopasz punci, ezért még csak olyannal voltam, de izgat a szőrös is.

Miben volt jobb vagy másabb?


2018. okt. 25. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2000-es évek elején voltam legény, amikor már divat volt a csupasz, de volt még sok szőrös is. Volt akkor mindkettővel dolgom. Volt egy bnőm, aki hihetetlenül szőrös volt, és nem is borotválta, csak nyáron akkor is a bikinivonalig.

A látvány miatt adott egy plusz ingert, amitől jobban be voltam gerjedve. Az agyamba hatott a látvány, különlegessége miatt nagyobb élmény volt, mint a semmitmondó csupasz. De látványon és a belső ingeren kivül nem volt másban jobb v rosszabb.

2018. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kell megdugni, kívül szőrös, nem belül.

A látványban, tapintásban természetesen más, és ha nagyon szőrös, akkor nyaláskor lehet játszani a szőrszálakkal, de nem zavaró. A puha ápolt szőr pedig nagyon izgató (mint a frissen mosott haj puhasága).

2018. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm aki eszméletlenül szőrös volt. Számomra a látvány nagyon izgató volt, szerettem a nagy bundáját. Érzésre ugyanolyan mint a csupasz, de nekem a látványa sokkal jobban bejön ha szőrös
2018. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem se szivesen!!
2018. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem az előttem szólókat.


Látványra nekem is izgatóbb, de maga az aktus ugyanolyan.


37/F

2018. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is volt egy , olyan volt neki mint egy jó erős ruhakefe. Nem össze vissza állt neki, hanem olyan vastag dús erős szőr volt.

Nekem most is olyan a barátnőmnek, miattam hagyta meg, de neki pici szőkés-vörös, selymes.

2018. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csak egyszer sajnos. Imádtam! Imádnám most is, ha ilyen barátnőm lenne. Technikailag ugyan az, mint a csupasz :) Viszont nekem a szőrös nagyon nagyon <3 Nyalni, dugni :) Oda vagyok érte :) Kár, hogy senkinek nem szőrös... :(
2018. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, megnyugodtam, hogy azért vagyunk egy jópáran, akik úgy gondolják, hogy egy érzéki felnőtt nőnek igenis nagyon jól tud állni a szeméremszőrzet. :)
2018. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1

Nem véletlenül imádom a 2000-es évek elejét, lehetett volna válogatni bármilyen punciból, csak sajnos még túl fiatal voltam és a nők nem vettek volna komolyan...

2018. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!