Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy valakinek sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Én már nagyon vágyom egy lányra akit szerethetnék, meg persze a szex is hiányzik. El sem tudom képzelni hogy milyen jó lehet egy olyan lánnyal szexelni akit szeretek.


Szerintetek van olyan hogy valakinek sosem lesz lesz normális párkapcsolata?


2018. okt. 25. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, ha kretén vagy sosem lesz csajod. Amúgy egész egyszerűen csak legyél türelmes. Bizonyára szánalmas vagy, szarul nézel ki, félénk vagy, fura vagy. De egyrészt ezek részben, vagy teljesen javulhatnak, másrészt pedig adj lejjebb az igényeidből és elvárásaidból, NE AKARJ, hanem hagyd, hogy alakuljanak a dolgok maguktól. Biztos, hogy nem a jövő héten, lehet, hogy nem 1 éven belül, de minden zsáknak meg van a foltja. Neked is.
2018. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy van olyan, én is ismerek ilyen agglegényt, de nagyrészt rajtad múlik, és azért, mert vannak ilyen agglegények, nem kell azt gondolni, hogy te is az leszel.
2018. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze, volt már sok ilyen, és lesz is.
2018. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze sok looser van !
2018. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van. De gyakoribb az, hogy a férfinak elege lesz, és nagyon leadja az igényeit. Az nagyon jó amúgy, hogy ilyen szép vágyaid vannak, meg érzelmes vagy, de a lányok telibeszarják. Ez a te egyéni szociális problémád.


Nem kellünk a nőknek. Ők jól elvannak magukban is, de ha nem, akkor sincs más dolguk, mint lefölözni a jelentkezők közül a legjobbakat. Én is szövögettem mindenféle álmokat, hogy miket fogok majd átélni a majdani barátnőmmel, hogy molyen helyekre viszem, hogyan járok a kedvében, miket csinálunk majd együtt, milyen apróságokkal kedveskedem majd neki. Szart se érdekli. Az élet mindezt leszarja nagy ívből. Nem jutok túl a "köszivanbarátom"-fejeken. Nem kellek nekik. Te se kellesz.

2018. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Sosem lesz? olyan szerintem nincs. Előbb utóbb mindenki megtalálja a magához illőt. De ahoz tenni is kell vmit, nem csak képzelgetni..
2018. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

"Előbb utóbb mindenki megtalálja a magához illőt."


Akkor miért léteznek agglegények?

2018. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek van olyan hogy valakinek sosem lesz lesz normális párkapcsolata?"

Én totál ezt gondolom, hogy én ilyen vagyok. 36 évesen még egy barátnőm sem volt.

2018. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!