Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt sex! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt sex! A csajomnak 3-napja megvan, de nem hagy béken, folyamatosan sexelni akar! De nekem, valahogy nem megy! Szoktatok igy sexelni? 🤔

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 13:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
8-as,olyankor nálunk is csak orál szokott lenni,de mikor beindul folyton azt mondja,tedd márbe,tedd márbe!!!🤩🤩🤩🤩
2018. okt. 18. 14:08
 12/19 Béla. A Király. ***** válasza:
Szoktunk olyankor is. Annyi, hogy csak misszionáriusban, hogy én legyek felül, és maga alá rak egy törülközőt, hogy ne az ágyat kenjük össze.
2018. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem szexelek a párommal.45/f. Teszem hozzá, ő sem akarná.
2018. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is bármikor csinálnám vele.
2018. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Zuhany alatt más. Vannak időszakok amikor kevesebb vér jön pl este. Mondjuk a 3-4. Napban.
2018. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A barátom kifejezetten szeret a menstruációm idején is szeretkezni, azt mondja, hogy ilyenkor jó síkos vagyok, másképp, mint amúgy, pedig nagyon be tudok nedvesedni.
2018. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem taszítez a dolog. Fejben nagyon meg van a vágy, meg a hormonok tombolnak, de akkor sem engedem ilyenkor.
2018. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nagyon kívánós vagyok, de sosem erőltetek a páromra semmit.
2018. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szoktunk, semelyikünknek sem kellemetlen, annyi, hogy a párom olyankor kicsit óvatosabb, mert ugye érzékenyebb a hüvely fala.

Egyébként az az érdekes, hogy ha olyankor izgulok fel, amikor megvan, akkor egy darabig egyáltalán nem vérzek. Amikor lenyugszom akkor persze újraindul, de így gyakorlatilag vérmentes a szex.

2018. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!