Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a legendáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a legendáról, miszerint a nők élvezik az anális szexet?

Figyelt kérdés
Megoszlanak a vélemények erről a témáról. Én személy szerint ellene vagyok. Azt hiszem ez az egyetlen dolog amire nem-et mondok, nem lenne az a férfi akinek megengedném. Én nem tudom elhinni, hogy ezt egy nő élvezheti, akármilyen odafigyeléssel is csinálják azt. Arról nem is beszélve, hogy undorító. Amit eddig a témában jártas hölgy ismerőseim mondtak: "soha többet".

2018. okt. 17. 19:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%

"Arról nem is beszélve, hogy undorító."

Ezt már sokan, sokszor leírták, és ilyenkor mindig azt kérdem, hogy pontosan mi az undorító? Nyilván nem a pasi pénisze. Akkor pedig már csak az a kérdés, hogy a nő miért nem tartja tisztán az ánuszát? Langyos vizes beöntés mindig beválik. Ha a popsi tiszta, nem értem, mi a frászkarika lehetne rajta undorító?

2018. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
62%
#9-es én élvezem anno én mondtam a páromnak, hogy próbáljuk ki és azóta is legtöbbször én hozom fel, de azért ne reménykedj mert bebizonyítani nem fogom neked 😄
2018. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

11

Az az undorító, hogy mégiscsak ott szarunk, ott baktériumok vannak. Sose lesz 100%-ban tiszta. Na meg persze közben is történhet baleset, ha érted mire gondolok, az meg kellemetlen lenne mindkét félnek :D

2018. okt. 17. 20:11
 14/29 anonim ***** válasza:
39%
A szád meg evésre van, mégis szopsz.
2018. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
Én az anális izgatást élvezem, most kezdtem el használni anál plugot, az is jó, lehet valamikor kipróbálom igazival is. Azt csinálok a testemmel, ami jólesik neki, ennyi:)
2018. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
embere válogatja!!!!! van, aki igen. én nem. semennyire. figyelve volt, kedves volt, szerelem volt, lángolt minden mégsem volt jó a befele kell szharnom érzés. szóval ez ilyen, mint a mákostészta. van, aki imádja és van, aki semmi pénzért nem enné meg...
2018. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
19%
#13: Akkor a punci is undorító, mert naponta 8-10x pisilsz, havonta menstruálsz, és egy átlagos nyári napon az esti zuhany előtt már igencsak kellemtlen a szaga. Aztán ott van a száj, ahol a fogak közti ételmaradék néha csak különleges fogselyemmel (vagy még azzal sem) távolítható el, nem is beszélve a zsíroskenyeres-lilahagymás vacsora utáni "illatfelhőkről". Szóval minden testrész, ami szex során szóba jöhet, bizony kényes és rendszeres "karabantartást" igényel. Aki ennyire finnyás, az ne szexeljen! :D
2018. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

Van aki élvezi van aki nem

1x probáltam egy kis mérettel de csak a makk volt bent

Fura volt de kellemes nem fájt

24N

2018. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%

A vaginád meg havonta vérzik egy hétig

Plusz van egy természetes váladéka h ne száradjon ki

Még is szexel és van h engeded h kinyalják

Az nem undi??

2018. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Tehát most erősítsünk meg, hogy a seggbe dirr-durr nem jó. Ha a legenda mégis igaz, és élvezik a nők, ahh ahh, akkor te is adod a kormost? Vagy mi a kérdés lényege?
2018. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!