Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ugye, hogy 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ugye, hogy 22 éves fiúként sosem láttam puncit? :/

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm sajnos:( Ami miatt már kezdek depressziós lenni:( Nagyon rossz érzés ez.


Lányok, szerintetek nagyon ciki ez?:/


2018. okt. 17. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Innen érzem milyen negatív a kisugárzásod. Ezen változtass és lesz barátnőd.
2018. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Filmen sem?
2018. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Valóban érződik a negatív kisugárzàsod. Öszintén szólva én kerülöm az életemben az ilyen embereket. Szóval ha összeszedes magad, javítassz az önbizalmadon, akkor biztosan neked is lessz barátnőd!
2018. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Negatív kisugárzás:D

Inkább szomorúság...de köszi a válaszokat!:)

2018. okt. 17. 15:21
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem az a gáz, hogy hány éves vagy, és hány puncit láttál már életedben

Az a gáz, hogy én is simán idáig érzem mennyire pesszimista, negatív és elkeseredett vagy, és görcsölsz is a szüzességed miatt

Ezen változtass és nem lesz baj

2018. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már ezt a baromságot. Azért van rossz érzésed miatta, mert tartasz a társadalom véleményétől. Vagy mert magányos vagy, de ez mellékes, mert azon azzal is lehet segíteni, hogy csak egyszerűen elhívsz egy lányt beszélgetni. Nincs ezen semmi nehéz.

Én magam is szűz vagyok még, de mégsem érzem rosszul magam miatta. Csak élvezem, hogy lányokkal beszélhetek. Ha úgy alakul, majd úgy alakul. De ameddig nem találom meg rá a megfelelő és értelmes partnert addig nem fogom megtenni. 24/F

2018. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

15:24

Le a kalappal előtted

Értelmes vagy, és tudod helyükön kezelni a dolgokat

Nem akarsz mindenáron megfelelni valami ki nem mondott követelménynek

Gratulálok. Tényleg. És őszintén

Üdv

Egy harmincas csajszi

2018. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Látom már csorog a nyáááál :D
2018. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Én már általános iskola, nyolcadikos koromban elmentem egy Peep Show-ba művelődni. Ott sem jártál még?
2018. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem az a gaz hogy nem láttál még puncit ! Hanem az hogy olyan hülye vagy te is aki azon aggódik hogy a társadalom szerint ciki e az alapotod vagy sem !


Van aki már 14 évesen túl van rajta és olyanok is vannak akik 30 évesen sem ! Több dologtól is fűgg ez! Leginkább a külsőtől. Aki jól nézz ki azért versengenek a csajok ! Akik meg nem azoknak el kell nőni! Kis határozottság nem árt és idővel találnak egy partnert !

2018. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!