Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyek az aki miatt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek az aki miatt a többi pasinak aggódni kell?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a vicces képek Facebookon, hogy van egy pasi a képen és oda van írva, hogy “akire a barátnőd azt mondta nem kell miatta aggódnod”, de egy amolyan “alfahím” van a képen.

Szóval, hogy lehet azt elérni, hogy a nők jó része azt mondja “ez igen” a férfiak pedig a konkurenciát lássák?

Nehéz megfogalmazni pontosan mire gondolok, de van az a fajta férfi akivel simán elengedné az ember a barátnőjét bulizni, és van az akivel meg 5 percre se hagyná egyedül, mert olyan jól néz ki.


Persze mindenkinek más valamennyire az ideál. De például nőknél is van akire ránéz 100 férfi és 90 azt mondja, hogy ez egy jó nő. Van egyfajta társadalmilag elfogadott jó nő, kell ilyen férfinek is lennie.


Szóval nőktől az lenne a kérdésem, hogy milyen az a férfi aki a többségnek bejön, a férfiaktól meg azt, hogy milyen az a pasi akitől féltékenyek lesztek?

20/F



2018. okt. 13. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
TŐled biztosan nem
2018. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan pasi, akitől féltékeny lennék, ha a barátnőmnek más típus jönne be, akkor nem velem járna.
2018. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

hát legyen eszed és legyél talpra esett, humoros, határozott

szóval van még min dolgoznod

2018. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Magamról nem sokmindent írtam igazából. De nem is én vagyok a lényeg. Én vagyok amilyen vagyok, lehet csak egy hajszál választ el az ilyen pasitól de lehet még évek munkája.

A kérdés inkább az, hogy milyen az a pasi amilyennek lenni “kell”.

Persze, mondják páran, hogy nincs ilyen, de van.

Van amikor a csajodat megkörnyékezi az új kolléga, vagy az új szomszéd, és féltékeny leszel.

Ugyanúgy ahogy a nők is, tipikusan a “ki ez a kis r.anc aki a képeidet lájkolgatja” egy féltékeny megnyilvánulás a nők részéről.


Szóval van az a kollégája a csajodnak aki rosszul néz ki, ápolatlan, nincs humora, bunkó, esetleg még pénze sincs, na itt megnyugszol, hogy na ezért aztán biztos nem fog elhagyni. És van az a kolléga aki miatt baromi féltékeny leszel. Filmekben is rengetegszer van ilyen szituáció.

2018. okt. 13. 23:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tanulható

Persze eljátszhatsz egy szerepet, de mi nők nem vagyunk idióták. Egyből rá lehet jönni, ha valaki csak feszeng egy helyzetben

Vannak férfiak valóban, akik szinte mágnesként vonzzák a nőket

Bennük megvan mindenféle tulajdonság, ami a nőknek tetszik

Jó duma, határozottság, rosszaság, intelligencia, humor, életöröm, vadság, gyengédség, stb

Nem tudsz ilyenné válni, ilyennek születni kell

2018. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

lehet egy dagadt ronda pasi is az a kolléga, viszont ha van humora és pozitív simán lehet jó a csajnál


akkor lesznek sokat féltékenyek amikor hazamegy a másik és mindig csak az adott kollégáról mesél az illető

2018. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Persze mindenkinek más valamennyire az ideál."


Igen, ezt a marhaságot írja a gyakorin minden naiv gyerek, aki álomvilágban él, hogy mindenki szép mert a "szépség relatív". Miközben már csak a szélsőségek miatt is egyértelmű, hogy teljesen egyetemes értékrend van a külső kinézetre.


A kérdés azért hiányos mert eleve feltételez egy olyan nőt, aki erre hajt, mellette egy olyan pasit, akinek van oka féltékenykedni, és csak a kinézetről szól.

Miközben az exem folyamatosan kérette magát egy olyan srácnál, aki egyáltalán nem volt vonzó, csak be volt etetve teljesen olyan átlátszó hazugságokkal, hogy nagy karrierre tör és különleges kapcsolatai vannak. A gyerek egy csicska volt, a volt barátnőm meg hülye, így mégis volt okom aggódni.

Ez volt régen, ma már olyan sok minden változott, hogy szerintem senki miatt nem tudnék féltékeny lenni, olyan szinten megvetem az ilyet és olyan gyenge jellemnek tartom, hogy aki így spekulál másoknál annak úgy kell. Egyrészt észreveszem, másrészt tudom hogy az önértékelési zavarait hiába keresi vélt sármos paliknál, rá fog fázni.


Ahhoz hogy valaki lehengereljen egy csajt megjelenés alapján, nagyon kevés kell. Egy kondi program 1-2 hónapra, hogy fitt legyen, felvenni valamilyen laza stílust és betenni a kirakatba, és összehordani hetet-havat hobbikról, karriercélokról (legalábbis a te korodban), sztorikról és arról hogy fontos ember vagy. Egy ilyen divatmajom sose fog szellemileg mélyen hatni valakire, az a valaki meg elég primitív egyed hogy nem lát át a pávatollakon.

2018. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy a szépség relatív, pláne ezeket a rossz motivátor szövegeket, hogy mindenki szép.

Azért nem írtam, hogy olyan pasi aki mindenkinek bejön, mert ilyen nincs. Van akinek az alacsonyabb barna hajú pasik jönnek be, másnak meg a magas szökék. De tény, hogy van egy egyetemes ideál, ami a nők nagy részének bejön.

A kérdés úgy is szólhatna, hogy mi az egyetemes férfi ideál.


Korábban velem is volt, hogy féltékeny voltam egy másik pasi miatt, a srác nem nézett ki nagyon jól, mondjuk átlagosnak, de volt egy rámenős pimasz dumája és átlagon jócskán felüli anyagi helyzete. Az akkori barátnőmnek meg tetszett ez a pimasz duma és sose vallaná be de a jó anyagi helyzet is. Na innentől kezdve már volt miért aggódni.

Na de jó külsőt meg jó dumát könnyebb és gyorsabb összehozni mint egy tizenéve működő jólmenő céget amiből aztán lehet vagánykodni.

Persze én is szeretnék karriert, de nyilván azzal nem állhatok senki elé, hogy ha minden jól megy akkor 20 év múlva sok pénzem lesz és szép autóm.


Viszont egy jó külsőm és egy jó dumám hamarabb is lehet.

Nagyon jó példa egyik ismerősöm, anyagi helyzete inkább átlagos vagy kicsit az alatti, külseje vékony de sportos/szálkás. Arca karakteres, sokak szerint jóképű, haja mindig változó általában valami felnyirt felül hosszabb fazon. És van egy olyan magabiztos dumája, hogy szétszedik a nők. Mindig nagyon csinos barátnői/szeretői voltak és nem is volt sokáig szingli.


Na egy ilyet könnyebben elérhetőnek tartok, mint most hirtelen egyetem mellett egy feltűnően jó anyagi helyzetet.


Szóval bonthatjuk kétfele a dolgot:

-külsőre mi az ami egyetemes ideál

-és szövegre/személyiségre mi az ami egyetemes ideál.

2018. okt. 14. 00:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Bár mást választ vársz erre, de azt a formát nem lehet eljátszani, és az ok, hogy ők ilyen népszerűek, sem abból fakadnak hogy éppen hogyan állították be magukat.

Szerintem a kulcs abban van, hogy nekik van egy olyan aurájuk, hogy a környezetük arra már tudat alatt is hat. Ezt pedig úgy hozzák, hogy megteremtették maguknak azokat a feltételeket, hogy kellő önbizalommal rendelkezzenek ahhoz, hogy saját tudatos irányítás nélkül legyenek ilyenek. És pont azért nem lehet leírni, mert az arcukon az összes ránc, a szemük tükröződése, az ingerek feldolgozása az ad az embereknek egy képet, aminek összetevőit ők maguk sem látják át. De így tudnak hatni másokra igazából, és ezt értelmezik az emberek úgy, hogy "duma, haj, kinézet" miatt.

Hogy ezt az aurát megteremtsd magad körül, ahhoz elsősorban teljeskörű elégedettség kell önmagaddal szemben, a szorongás, megfelelési kényszert le kell nullázni úgy, hogy azt a méltóságod is engedi. Második legfontosabb, hogy figyelmet kell szerezned, amivel eléred, hogy az embereknek ne legyél levegő, nyissanak és érdeklődve tekintsenek feléd. Ezzel éred el azt, hogy az identitásodból fakadóan ugyanígy fog reagálni egy teljesen idegen lány is, aki azelőtt még nem látott téged. Harmadik pedig hogy azokat a tapasztalatokat is begyűjtsd, nyilván aki még nem csajozott, az nem érzi magáról azt, hogy egy csajozógép, és így nem is tudja előadni, de ha már azt szokta meg, hogy mindig felszed valakit, akkor az is főnyereménynek fogja érezni, akihez közeledik.


Ezek a tapasztalatok nyilván odaterelik az embert, hogy előbb utóbb jól be tudja állítani a haját, megtalálja a neki illő ruhát és felfogja hogy ő hogyan néz ki jól. Ezek után másoknak is tetszeni fog.

2018. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél olyan, mint Tom Hardy. Tom Hardyra kevesen mondanának nemet. Ez elég konkrét?
2018. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!