Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő sok pasival szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő sok pasival szeretkezik mért mondják rá azt hogy prostituált? Férfiaknál fordítva mért nincs így?

Figyelt kérdés

Ha egy nő szereti a férfiakat sok férfival szexel és szereti a szexet egyből azt mondják rá hogy fúj prostituált de ha egy férfi szexel sok nővel akkor az hú de vagány hú de király menő yolo swag.

Ha férfi fekszik össze sok nővel az dícsőség de ha nő fekszik össze sok férfival az szégyen de miért?


Itt is látni hogy még mindig nincs egy jóguság a férfiak felsőbbrendűek még mindig.



2018. okt. 10. 06:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Én egyik oldalról se látom jónak.
2018. okt. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%

A legtöbb nő nem azért fekszik össze mindenféle idiótánál idiótább férfivel, mert sok férfit kíván, hanem azért, mert soha nem kap figyelmet a párjától, és olyan szexet amitől ki tudna elégülni. a nagyobb baj, hogy Ő mivel még sohasem elégült ki, azt sem tudja mit keres, csak hajtja az érzés! De nem a "vére" ahogyan leírjáka férfiak a nőket.


A férfiak azért csalják meg a feleségüket, mert mivel nem tudják kielégíteni a párjukat, az egy idő után elhidegül tőlük. Érzelmielg, és szexuálisan gyenge a kapcsolat, és a nőt okolva, ezért igazolva magukat lefekszenek minden más olyan nővel, mint a feleségük, aki egy másik férfiben keresi a boldogságát.


De vannak olyan emberek is, akik egyszerűen laza erkölcsűek és imádnak szexelni. (És élvezik is!) :-)

2018. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

[link]


"Van egy teóriám. Minden alkalommal amikor egy férfi sok nővel fekszik le akkor 'stud'nak hívják, de amikor egy nő sok férfival fekszik le akkor r**bancnak és az emberek azt hiszik hogy ez nem fair. Nem. Ez teljesen fair És el is mondom miért. R**bancnak könnyű lenni de 'stud' naaaaagyon nehéz. Ahhoz hogy 'stud' lehess szellemesnek, sármosnak, jól öltözöttnek kell legyél, kell hogy legyen szép cipőd és valami kamu munkád. Ahhoz hogy r**banc legyél ahhoz csak ott kell lenned. Vannak a világban dagadt és csúnya r**bancok de egy dagadt és csúnya 'stud' sincsen. Találkoztam én már r**banc törpével de nem fogsz találkozni 'stud' törpével, talán a saját kis világunkban azt hiszik hogy azok de nem a való világban."

A 'stud'-ot elég nehéz lefordítani, de az pont azt a srácot jelenti akiről beszélsz aki sok lánnyal tud lefeküdni és úgymond player (játékos).



Na ezzel egészen egyet tudok érteni

2018. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

3 as vagyok

A 2. Hozzászólónak is igaza van

2018. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

azért mondják ezt, mert tudják, hogy egy átlagos nőnek összeszedni egy férfit kb. 0 perc, de egy átlagos srácnak összeszedni egy nőt azért nem ennyire könnyű (napok, hetek akár évek szerencsétől függően)...


egyesek úgy magyarázzák a jelenséget, hogy nem az a jó lakat, amelyet minden kulcs kinyit, de az határozottan jó kulcs, amelyik minden lakatot kinyit...


a kérdésben nincs egyenjogúság, nem is lesz soha, de ennek oka az alapfelállás, hogy általában a férfinak kell teperni ha nőhöz akar jutni és nem pedig valamiféle nemi elnyomás, amire egyől sokan asszociálnának.

2018. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

2# roppant egyszerű ember lehetsz:

"A férfiak azért csalják meg a feleségüket, mert mivel nem tudják kielégíteni a párjukat"

Ennyi? Tehát minden kapcsolat a férfi hibájából romlik el mert elégíti ki a párját?pff


Amúgy a kérdésre válaszolva, itt ez a szakállas vicc:

Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Hát dehogynem.

- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ejj, maga nem ért engem bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

2018. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

Ahogy a többiek is leírták:


Egy nőnek általában nem nehéz elérni, hogy valaki lefeküdjön vele. Hacsak nem mondjuk bűnronda, vagy igénytelen, ápolatlan. Konkrétan elég csak odamennie valakihez, és felkínálnia magát, a legtöbb pasi simán belemegy ilyenkor szerintem. Az persze más kérdés, hogy mit fognak gondolni róla utána, meg hogy nem terveznek majd hosszú távon vele, de a szexet könnyen el tudja érni. Egy pasinak ellenben ez sokkal nehezebb, jellemzően udvarolnia kell a kiválasztott lánynak hosszasan. Még akkor is, ha csak szexet szeretne, nem komoly kapcsolatot.

2018. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Mert szerintem egy nőnek legyen annyi tartása, h nem fekszik le minden olyan férfivel akihez egy kicsit is vonzódik, ezért nő létemre én is ribizlinek tartom az olyan csajokat akik ezt megteszik.

Ha férfi csinálja mindezt az más, náluk a tapasztaltságot jelzi,tudják h mi kell egy nőnek, nem bénáznak.

2018. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha a piacon az egyik pultnál áll a sor, máshol meg alig lézeng valaki, beállsz a sorba mert azt hiszed ott jobb az árú. Pedig lehet, hogy ugyanazt a banánt árulják, csak szebben csomagolva, meg az is lehet, hogy jobb az árú.

Ha az egyik pultban olcsóbb ugyanaz, mint a többiben, akkor a többi kereskedő kinézi azt, aki letöri az árakat.

Ha nagyon férges az olcsó barack, akkor mennek a drágábbhoz is, de ha nagyrészt rendben van, akkor a többiek hoppon maradnak.

2018. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 jdfGabrella ***** válasza:
0%
Én nem látok különbséget, mert számomra mindkettő undorító és szánalmas.
2018. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!