Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki olyan szerencsés, hogy már fiatalon (14-16 évesen) van párja, és szexelnek?

Figyelt kérdés

Én meg 21 évesen még csak egyszer szexeltem, és barátnőm sosem volt:/

És nagyon zavar már ez, szívesen lennék azok helyében akik már fiatalon kezdik ez...


2018. okt. 9. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem szerencse kérdés, szimplán csak így alakult náluk. Ne görcsölj már rá ennyire.. majd nálad is alakulni fog.
2018. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos azért, hogy olyan jó nekik. 21 éves korukra legalábbis már nem sok újat lehet mutatni nekik és sivár lesz a másik nemhez a viszonyuk.
2018. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es.

Ebben lehet igazság, de néha már én is úgy érzem, hogy nem érdeklnek a lányok, a sok sikertelenség miatt:(

2018. okt. 9. 09:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg rossz abba belegondolni, hogy a korombeliekhez képest mennyire le vagyok maradva.
2018. okt. 9. 10:00
 5/10 anonim ***** válasza:

En 14 voltam amikor amikir osszejottem a baratommal es azota is egyutt vagyunk


Ne zavarjon a dolog mert mindenkire maskora talal ra a szerelem

2018. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

"Nem olyan biztos azért, hogy olyan jó nekik. 21 éves korukra legalábbis már nem sok újat lehet mutatni nekik és sivár lesz a másik nemhez a viszonyuk."


Bírom, mikor a szüzek összeállnak és ilyen fassàgokat találnak ki:D


Valahogy most lemaradt a "felnőttnek akarnak tűnni" c. dolog. :D

2018. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki 14 éves korában aktív nemi életet él, annak elég nagy a valószínűsége, hogy a húszas éveire “kiég”.

Én 20 évesen kezdtem a felnőttek játékát játszani, és semmiről sem maradtam le.

Mindennek megvan a maga ideje. Véleményem szerint a kamaszkor nem alkalmas arra, hogy olyan dolgokkal töltsük, amik ennyire megterhelőek lelkileg, pazichikailag.

Mert lássuk be, amikor az ember kamaszodik, bőven elég problémája van. És a szex azért elég összetett dolog, akár az érzelmi, akár az értelmi oldalát tekintjük.

Semmiről sem vagy lemaradva, kedves kérdező. Csak ne görcsölj, mert akkor tuti nem jön össze semmi. Csak lazán.

2018. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak egy jó tanács, ne hasonlítgasd annyira magad másokhoz, nem annyira jó dolog.


Egyébként, menj többet bulizni, lazíts többet, ismerkedj. Ha nem megy könnyen, mert görcsös vagy, verj be egy felest aztán hajts rá a lányokra. Idővel kialakul. A lényeg, hogy ne agyalj rajta, csak csináld.

2018. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokmindennek tudnám nevezni a 14 évesek töcskölését, csak szerencsének nem.
2018. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ahogy észrevettem fiatalokon, akik barátnőznek, nekik mindig volt egy példakép (apuka, nagybácsi, tesó), akit megfigyelve és utánozva könnyű barátnőt szerezni.


Tényleg nem nehéz a dolog, 2 dolgon múlik ebben a korban, és mind a két dolog fejleszthető, szinte minimális energia befektetéssel:

- külső

- udvarlás


külső: ha már minimálisan sportolsz, néha levágatod a hajad, fürdesz rendesen, kihúzod magad és minimális öltözködési stílusod van, bőven elég


udvarlás: légy nyitott, kedves, mintha az anyukádnak szülinapja lenne, kérdezz, hallgass és ne légy bunkó.

2018. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!