Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami szokatlan, furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami szokatlan, furcsa fétisetek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 19:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Imádok fonendoszkóppal hallgatózni a szív fölött, attól is kész vagyok, ha egy nő fülében, nyakában lógva fonendoszkópot látok.
2018. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 VAUVAU001 válasza:
32%
nagyon élvezem ha eltaposnak nagy izgalommal jár ha van pár rámállhat csokolozni sexelni akár lábtőrlő leszek ha érdekel s
2018. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

forró víz, fagyi nyalás, nyalókázni szopás közben

25L

2019. aug. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem feedee fétishem van, vagyis meg szeretnék hízni:D 23 éves srác vagyok, jelenleg 126 kg és 173 cm magas, de szeretnék legalább 150-160 kilóra hízni. Ez van, nagyon jól tudom, hogy milyen veszélyekkel járhat, és sokáig próbáltam is magambam elnyomni, de nem ment egy idő után.. Most már nem aggasztanak annyira a kockázatok, de persze azért nem szeretném, hogy bármi komolyabb bajom legyen belőle, ezért is nem akarok nagyon ész nélkül hízni. De 150 kg alatt nem akarom abbahagyni. De nagyon afölé se menni már. Maximum, ha jól bírom majd:D
2019. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem farmer fétisem van
2019. dec. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!