Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buktatok már le szabadban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktatok már le szabadban szexelésetek során? Folytattátok tovább vagy gyorsan befejeztétek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem buktam le
2018. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem buktunk le! Csak jól összecsípkedtek a szúnyogok.
2018. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
láttuk h közelednek felénk az erdőben akkor megálltunk de kiderült h másik irányba mennek mint ahol mi vagyunk így folytattuk
2018. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szúnyog csípés ne lett volna
2018. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Buktam. A víz alá az uszodában.
2018. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ;)
2018. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem :)
2018. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem buktam le, viszont mindig úgy érzem, hogy lát valaki, emiatt erekcióm is gyenge és elélvezni sem tudok.
2018. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rám jött a f*shatnék az erdőben. mint valami gejzir, úgy fröcsögött ki belőlem belem mocska. Én meg kapaszkodtam két kézzel egy korhadó fába.

Nőként ez nem volt olyan egyszerű.

És igen lebuktam. Arra ment egy csapat kamasz c-s a bözös cucc meg csak fröcsögött belőlem.


53/N

2018. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!