Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ettől? Miért nem tudtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől? Miért nem tudtam elmenni?

Figyelt kérdés

A héten nagyon fel voltam izgulva, vágytam a szexre de a barátommal nem tudtam találkozni így minden nap kb önkielégítettem.


Aztán szombaton mikor jött a barátom szexeltunk de akkor meg már tudtam elmenni. Lehet azért mert túlzásba vittem előtte napokban?


Nem volt meg ilyen sose. Ha sokat önkielégít az ember akkor van hogy nem tud elmenni utána?


2018. okt. 1. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Magadhoz képest a srác kevés neked.
2018. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, van benne valami, mert valamennyire azt a felfokozott gőzt te kiengedted, kielégültél (többször is) és nem az volt a testednek az óriási kívánsága, hogy VÉGRE legyen orgazmus, inkább csak egy jó utó menet lehetett.

Szóval igen, ennyiben rossz a maszturbálás, viszont elősegíti azt, hogy jobban élvezd a szexet! Szóval jó dolog, csak ne vidd túlzásba. Pl ha tudod, hogy 2-3 nap múlva óriási szexcsaták lesznek, akkor az a legjobb, ha "böjtölsz", így óriási energiával tudsz szerepelni. Személyes tapasztalatom, amikor ilyen nagyobb napokra készültem, hogy akkor a legjobb és kielégítő a szex, ha nem megvonod magadtól teljesen a szexet, hanem valahogy egy állandó izgalmi állapotban tartod magad. Fel vagy napokig húzva és várod, hogy végre kitombold magad. Ha még nagyon nagy a láng, akkor lehet rajta csillapítani, csak a lényeg, hogy ne oltsd ki teljesen, főleg nem az utolsó pillanatban.

2018. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!