Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben ha beszélnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben ha beszélnek a partnerhez, az miért van? Miket szoktak ilyenkor mondani egymásnak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi arról beszélünk, hogy jó-e a tempó, kényelmetlen-e a póz, fáradunk-e, akarunk-e pózt váltani vagy szólunk, hogy közel vagyunk-e már a csúcshoz.
2018. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
En alapbol olyan tipus vagyok, akinek neha villamcsapaskent jonnek a gondolatai olykor (barmikor, nem csak szex kozben)... Volt mar, hogy megkerdeztem a paromat, hogy feher, vagy barna kenyeret hozzak-e a boltbol. :'D Elkezdett rohogni... annyira szexi volt a nevetese... majd ugyanugy folytattuk a szexet, mint elotte par masodperccel. :D Nem gyakori ez, de ha ugy vesszuk, ilyen beszelgetesem is volt mar, ha nehany masodperces is. :D
2018. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát nekem nagyon nem esne jól ha a páromnak szex közben egy kenyéren járna az agya
2018. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
#2es pacsi :D velem is ez a helyzet. Plusz amikor már együtt vagy a pároddal egy ideje nem veszed annyira komolyan :D bár nekem a párom pont tegnap kérdezte meg hogy el tudom e vinni a jövhéten olajcserére a kocsit szal :D
2018. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Dicsérem pl. Milyen jó kemény éppen, mennyire szexi a teste ebben a pózban, ha szopással kezdtem, akkor megdicsérem milyen izgató volt az íze, mennyire vágyom rá, hogy a számba élvezzen, ilyeneket.
2018. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapvetően nem beszélünk sokat. Párom szokta mondani, hogy gyönyörű vagyok és nagyon akar, ez csak olaj a tűzre. Én mondom neki, hogy imádom hogy ilyen erős és izgat, hogy mégis óvatos. Kérdezi az övé leszek-e? Kérdezzük egymástól hogy váltsunk-e, nem vagy-e fáradt? Mondjuk, hogy várj meg, én is elmegyek mindjárt. Ilyesmi. Ezek csak a leggyakoribb példák. Egy-egy elsuttogott dicséret nagyon izgató tud lenni. Mondjuk van, hogy elkap a hév és csak úgy félig levetkőzötten egymásnak esünk, ilyenkor előfordulhat, hogy valamelyikük közli, hogy várj egy picit, leveszem a zoknimat :D De 10 év után már szavak nélkül is nagyon jól megy :)
2018. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl, hogy imadok lovagolni vagy hogy mennyire jo ig, vagy hogy akatunk-e pozt valtani. Esetleg megkerjuk a masikat valamire: pl van-e kedve nyalni vagy szeretne-e ha a szamba vennem, vagy megkerem, hogy izgassa a mellem vagy a fenekem. Vagy mondjuk, hogy mindjart elelvezunk. De neha dicserjuk egymast, hogy milyen szexi a masik teste, vagy hogy imadja a melleimet, vagy en a farkat, vagy megkerdezem, hogy hova szeretne elvezni ilyesmik. Nem vagyunk tul szegyenlosek ilyen teren.
2018. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!