Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők ti használtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti használtok valamilyen segédeszközt szex közben?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra, csak ha a csiklóm is folyamatos inger éri. Persze tudom ezt meg lehet oldani ujjal is de szivesen kipróbálnék valamit, amit szex közben is könnyedén lehet használni. Exem anno vett csiklóizgatós farokgyűrűt de az nem volt az igazi.

Nektek mi vált be?



2018. szept. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Hüvelyi orgazmusra nekem semmi nem vált be, mert olyanom nincs, de ettől függetlenül van anál plug-om és egy műpéniszem is, azokat szoktuk használni. Szerintem jó, hogy van, mert ad egy kis pluszt a szexnek, nekem bejön az érzés. :)
2018. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nekem is megvan többek közt mert szeretem egyszerre mind2 helyre, de nekem valami kényelmes csiklóizgató kéne amit tudunk szex közben is használni a legtöbb póznál és nincs útban
2018. szept. 29. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Womanizer 2go.

Ha kifogod akciósan megéri a befektetett összeget.

2018. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A womanizernél lényegesen olcsóbb a satisfyer, és ugyanolyan jó😀 Viszont szex, mozgás közben nehéz ott tartani. Szerintem egy magic wand lenne jó megoldás. Akár az eredeti nagy méretben akár egy kisebb könnyen kézbe foghatóban
2018. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fürge ujjam, szorgos fáradhatatlan nyelvem!

(Szívesen kölcsönadom kipróbálni!)

F Miskolc

2018. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!