Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők számára izgató ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára izgató ha egy fiú hamar elmegy?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem annyira mindegy h mikor megy el....
2018. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kifejezetten kiábrándító, amikor épp kezdenél te is belemelegedni erre a srác elélvez... elég kellemetlen
2018. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Azt vettem észre, hogy az általános konszenzus az, hogy neked, mint férfinek, tilos elélvezni a nő előtt. Mindezt arra alapozva, hogy ott és akkor vége. Ha elélvezel még akkor is kizökkennek, ha amúgy ugyan úgy tudod folytatni. Mert sokan ezt elképzelni sem tudják. Én pl nem vagyok egylövetű, de ezt sokan el sem tudják képzelni: ha a férfi elélvezett, ott vége a szexnek. Kb ez a hozzáállás. Pedig ha akarom, szünet nélkül tudom csinálni.

Ilyen módon pedig kiábrándító az egész, mert vissza kell fogni magam.


Persze, megértem, hogy sok férfinek tényleg egy lövése van és ott annyi volt egy ideig és ez kiábrándító. De az miért gond, ha ettől még nem áll meg a menet? Költői kérdés, a női logikára nincs magyarázat.


Szóval nem, nekik nem izgató, hanem taszító. Ami egylövetű férfiak esetén persze érthető is.

2018. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha szex közben teszi Nem izgató !

Ha a hanar 30 percet jelent akkor igen.


Nő.

2018. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy pár lökés után megy el, az nagyon nem izgató.
2018. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymás után többször el tud menni, vagyis engem is RENDESEN ki tud elégíteni akkor rendben. Ha utána órákba telik mire feláll neki az ciki
2018. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azért megy el hamar, mert lovagolok rahta, és érzem, hogy mennyire jó neki, és nem bír magával, akkor izgató. Ha ő csinálja, és 5 perc után elmegy, én meg bele sem melegedtem, az nagyon nem izgató.
2018. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Én kifejezetten szeretem, mivel én is elég gyorsan megyek el, és utána már nem élvezetes annyira :D

24/N

2018. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Voltam olyannal aki egy percet se bírt ki. És elment..ez számomra nagyon kiábrándító volt. Egy féri azért birja már legalább fél óráig,főleg,hogy nekem kb ennyi kell meg egyébként is élvezetesebb a hosszabb szex.nekem. A válaszom,totálisan kiábrándító és nagyon nem jön be.
2018. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!