Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok már olyat, hogy egy negyvenes éveiben járó csinos, dekoratív, vagány nő annyira féljen a bilincstől, bilincseléstől, hogy szinte rosszul lesz?

Figyelt kérdés
Maga mesélte, hogy pár éve a rendőrségen volt tanúként egy szembesítésen és a végén ott, előtte bilincselték meg a kolléganőjét. A bilincs látványától és a felrakásától annyira megijedt, hogy majdnem elájult.
2018. szept. 24. 12:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen nő szex közben is irtózik a bilincstől?
2018. szept. 24. 12:16
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez a bilincsfóbia.

Olyan mint a pókfóbia, víziszony stb.

Ebből talán arra lehet következtetni, hogy a bezártságot sem bírja.

2018. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki vele, én mondjuk nem stresszelném, én nem szeretem a méheket darazsakat és egy kaptár vagy darázsfészek alatt sem szeretnék egyetlen cuki fiatal szűk csajjal sem szexelni..
2018. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább az ellenkezőjét tapasztalom: akarja hogy tegyem rá a bilincset mert izgul rá.
2018. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van az, ha valaki irtózik attól, ha más megaláztatásának tanúja. Férfi ilyentől ne legyen azért rosszul, de nőtől ez rendben. Lehet, hogy valamilyen szinten neked bejönnek a szado-mazo dolgok, de azt már gondolom nem tetszene, ha a Váci utcában kalodába tennének.
2018. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki csinos, dekoratív, vagány, még nem biztos hogy nincsenek fóbiái.

Én dekoratív harmincas vagyok, vagány is vagyok, de nekem is vannak határaim.

Nézzünk egy másik példát. A prosztatamasszázs szinte minden pasinak élvezetes, ám a legtöbben irtóznak attól, hogy a partnerük megdugja őket egy műkukival.

2018. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Halandó lévén fél Sauron hatalmától, mert "Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen"
2018. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztaltam, hogy a nők nagy része gerjed a bilincsre. Ezért furcsa.
2018. szept. 24. 13:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hol, milyen közegben látott valaki életében először (használni) bilincset. Elég trauma ez neki, hogy azt látott, amit látott, így totál érthető, hogy nem igazán szeretne bilincselős szexben benne lenni.

Ő ehhez kapcsolja a bilincset, tehát egy rossz érzéshez.

2018. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha először egy szőrmés, szexshopost tennék rá?
2018. szept. 25. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!