Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányok, ha egy ronda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányok, ha egy ronda férfi keres fel titeket, hogyan veszitek rá magatokat, hogy szexeljetek vele?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

A pénz biztos nem ronda.

Nehogy azt hidd hogy többi kuncsaft az tetszik nekik, vagy szerelmesek bele.

2018. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem sok akad, aki valóban tetszene nekik, de ha kifejezetten ronda, akkor azért csak nehezebb, mint általában.
2018. szept. 22. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem néztem rá

Bekötöttem a szemét

Vagy csináltuk átulról kutya pózban


Ui.: már rég abbahagytam

2018. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagyon ronda,el lehet utasítani.Ki lehet vmit találni.Nem hinném ,hogy Magyarországon valakinek pisztolyt tartanának a fejéhez...Legalábbis ez az én véleményem,le lehet pontozni...ha meg éppen úgy van,mégis mit csinálna? Becsukja a szemét,és várja hogy vége legyen,leissza magát
2018. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, becsukják a szemüket és másra gondolnak, ha nagyon nem tetszik a másik partner. Valaki akkor is ezt teszi, hogy ha amúgy bejönne a másik fél. Ezt embere válogatja.

De azért azt nem kell gondolni, hogy minden prosti undorodik minden partnertől. Ez is emberfüggő.

Az is az, hogy vár e kielégülést, vagy sem. Van aki kifejezetten élvezni szeretné és van akinek meg kifejezetten nem célja.

Van aki szégyelli és van aki nem. Van akinek nem csak a pénz miatt fontos, hogy a kuncsaft igazán élvezze és van akit meg amúgy teljesen hidegen hagyja.

Nem mindenki egyformán áll hozzá.

2018. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!