Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érettebb nők (30 vége / 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettebb nők (30 vége / 40 eleje) szerintetek is jobbak az ágyban?

Figyelt kérdés

Nem kerestem direkt a pumákat, összességében ha simán esztétikai szempontból nézem, akkor nyilván feszesebb, frissebb egy huszonéves nő. Ha viszont beleveszem a szexuális-, elem női kisugárzást, akkor a 40-es korosztály nyer.


A korombeli nők (24-29) görcsösek sokszor, meg akarnak felelni mindenféle elvárásoknak, és szerintem nehezebben élik meg a vágyaikat.


Keresem az ellenpéldát, nyilván nem reprezentatív minden nőre a tapasztalatom, de eddig ezt a következtetést tudtam levonni. Mit gondoltok?


2018. szept. 21. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom hogy jobbak igen.Tudják mit akarnak és az "el is veszik". Nagy részük érzéki jó szerető.
2018. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Voltam 45 közeli nővel, egy istennő volt az ágyban :)
2018. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tapasztaltabbak. Tudják, hogy mi kell nekik és a férfiaknak is.
2018. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem mindig is távol állt ez a korosztály. Én kb. 12-13 éves korom óta a 20 év körüli lányok tetszettek a legjobban. Ez most 20 évvel később sincs másként. Egyszer voltam 37 évessel. Rá pont nem volt semmi igaz az állításodból. Persze van ismerősöm aki azokra esküszik, sőt még jóval feljebbiekre is. Van akinek meg teljesen vegyes és minden korosztályból van tapasztalata mindenre. Szerintem ő utóbbiként a legjobb referencia. Ez nem korfüggő, sőt van egy olyan faktor is, hogy mindenki mást hoz ki a másikból. Van egy nő, valaki mellett görcsös és esetlen, megint más mellett meg megőrül és elveszti minden gátlását. Ez szerintem ránk férfiakra is áll. Szóval leginkább az határozza meg, hogy mit hozunk ki egymásból
2018. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Szóval leginkább az határozza meg, hogy mit hozunk ki egymásból"


Valahol ezzel egyetértek. Max egy huszonéves kevesbe tapasztalt, mint egy 30, de tudja ő is úgy élvezni a szexet, ha a másik fél segít neki felfedezni saját magát, elengedni a gátlásait. Lehet egy 20 évest, akkor egy idősebb 35-40 éves tudná megtanítani erre?:D

2018. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, én viszonylag sok nővel voltam, fiatallal és érettel is, van összehasonlítási alapom. De egyáltalán nem látok ilyen összefüggést, nem minden 40-es nő szexistennő és nem minden húsz éves lány feszengő fakezű. Teljesen egyénfüggő a dolog. A mostani csajom amúgy 45 éves.


29f

2018. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Több 30 feletti nővel voltam már, 33,36,38,49 éves ezek közül a 49 éves nővel volt a legjobb szexuális élményem, volt olyan 22 éves nővel is dolgom (szép csinos lány) akivel egyszerűen nem ment a szex, vagy alig ment mert nem állt fel rá.
2018. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bizony jobbak, fantasztikus mennyire érzékiek, szenvedélyesek tudnak lenni
2018. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szívesen kipróbálnám.
2018. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre fogadni mernék. A tapastaltabb nők SOKKAL jobbak. Nem hiába keresem én is huszonX évesen a tőlem idősebb nőket.
2018. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!