Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Egyéjszakás kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Egyéjszakás kalandban szexeltetek már kis farkúval?

Figyelt kérdés
Milyen élmény volt a méret ellenére és kb hány cm volt neki? Jó lenne ha írnátok hány évesek voltatok akkor.

2018. szept. 19. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen

Jo volt, nem tudom hány centi volt de ránézésre kicsinek tűnt


19 voltam

2018. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Igen . A baj az hogy a merete miatt gatlasos , hamar elsul , nehezen tartja meg az erekciót , lehet rossz tapasztalatok miatt nem a legjobb szeretök

En szuk vagyok de hiaba

2018. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen,szar volt ,hamar felsült.
2018. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudom mekkora de nem valami nagy és gyorsan elment , kb 12-14 centi lehetett neki
2018. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom de ezek a pasik nyomulnak a legjobban , tepernek ezerrel , most mar ha ilyen pasit latok , sejtem hogy mi a helyzet

Igy szexelnek úgy kielegitenek

Sokat kompenzalnak , folyton egonöveles kell nekik , ezert , nem husegesek sem , ha gondolod hogy mint nö , valasztasz egy atlag alatti pasit es az csak a tied , hatradölhesz , hat csudát , ök folyton megcsalnak mindnekit , folyton önigazolasra van szukseguk

Ez a fö örömforrasuk, hogy mindenkit átvernek , ezaltal ö jobb , több , ferfibb

Meglepödsz mert a kisfarkú párodnak legalabb meg 2 baratnöje van , akiket hajlandó fizetni , es azok elvannak ajulva a teljesitmenyetöl

Tehat meg a kicsi farka sem a tied

2018. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Igen!

Kb 10 cm mereven

Meglepődtem!

De jó volt

Pont jó helyen birizgált belűl

Én 20 voltam a srác 28

Nem számítottam nagy brére inkább átlagosra

Köpni-nyelni nem tudtam szóval inkább be kaptam aztán rá a gumi ami hát nagyvolt de most mi a szart csináltam volna lehet h lufit kellett volna rá rakni na mindegy óvatósan beleültem és csak finoman mozogtam nehogy le essen az óvszer

Nekem egy (jó) élmény volt

2018. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nőket kérdezel, de én érintettként szeretnék hozzászólni. Engem a volt barátnőim?! ha lehet őket így nevezni dobtak ki a kicsi és vékony farkam miatt, nem kúrtam félre egyik mellett sem. Gyakorlatilag semmit sem éreztem belőlük és így valszeg ők sem belőlem. Azt nem tudom, hogy ők félrekeféltek-e, de már nem is érdekel.. A te dolgod az 1 éjszakásak, de én a helyedben nem vágnék bele. Azok a nők akik ilyet keresnek a nagy farkakra buknak, csak őssze fognak törni lelkileg és abból nagyon nehéz kilábalni.. De minden a te döntésed!
2018. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Negatív élmény volt. Olyan kicsi volt neki, nem volt 10 centi mereven, hogy csak a fenekembe engedtem berakni. Ott jó volt, de nem erre számitottam. Ráadásul nyalni se tudott rendesen.
2018. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na nekem pont a méretem miatt nincs barátnőm és nem is lesz. :'D
2018. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Guess what ? En az utóbbi pasival lefekudtem extra kis meret volt , es csak dicsertem . Mikor berakta a vaginamba meg fajt mert en szukebb vagyok . Teljesen körbeöleltem a méretét

Es tudjatok mit , nem kellek neki , van egy masik baratnöje aki habar szult , hatarozottan nagyon sovany

Es az kell neki

2018. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!