Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitott kapcsolat megoldhatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat megoldhatná ezt?

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz és lehet hogy hülyének néztek de a helyzet a kövtkező. Van 1 nagyon szép barátnőm akivel már 6 éve vagyunk együtt, neki is első nekem is. Régebben már beszéltünk arról hogy mi legyen a kapcsolatunkal mert nagyon szeretjük egymást de még lehet hogy ki próbálnánk mind a ketten mást is, esetleg. Kérdeztem erről konkrétan hogy akar-e valamit de azt mondta hogy nem. Aztán, tudom csúnya dolog, de megnéztem a facebookját és láttam hogy beszélget 1 sráccal, aki a baráti társaságának a tagja. A beszélgetésekből nagyjából az jön le hogy a srác hajt rá és csók volt köztük de több nem mert a bartátnőm azt írta neki hogy "nem akar megcsalni".


Nem tudom hogy mit csináljak vagy hogy reagáljak erre. Értem én hogy ez kell neki de akkor ezt inkább velem lehetne megbeszélni és akkor még talán megoldást is találhatnánk rá. Vagy csináljak úgy mintha nem történt volna semmi? egyébként is elég cinkes dolog bevállalni hogy belenéztem...


A barátnőm egyébként írtz neki olyat hogy "más farka" is érdekli, meg nem feltételneül csak a szex. Bármit ötlet?



2018. szept. 16. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez bukó.

Ez a lány hülyének néz téged.

Szerintem jobb, ha szakítotok.

Ha ez nem opció, akkor vállald fel, hogy belenéztél a Facebook beszélgetésébe és tudsz mindent.

2018. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2018. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Lehet h “nem akar” megcsalni de lényegében már megtette.


Nyitott kapcsolathoz két ember kell. A baratnod lehet h az a típus akinek kell egy stabil háttér (a barátja, aki persze hűséges) és mellette pár kaland. De a kalandokért nem akar lemondani a biztonságról sem. Szóval nem hiszem h a baratnod belemenne abba hogy te is smarolj mással ha úgy adódik.

2018. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát tesó, ennek a lánynak nem nyitott kapcsolat kell, hanem új valaki. Ha normálisan éreznék irántad, sohasem kokettálnék mással és még csak a gondolataimban sem lenne “más farka”. Éni akarja az életét és kiélvezni más fiúkat is. Ez ellen nem sok mindent tudsz tenni sajnos.

N

2018. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-essel egyetértek, egyrészt nem őszinte veled a csaj, másrészt leírta, hogy nemcsak a szex érdekli más férfiakkal. Nem sok jövője van a kapcsolatotoknak.
2018. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dumálni kell vele,hogy pontosan mit akar?

Mert ha szeretne kalandozni akkor nyilván neked is legyen szabadságod.

Ha ez nem jó neked mert nem akarsz osztozni a csajon (nem akarsz kalandozni)akkor viszont hamar tisztázza magában hogy veled vegy nélküled képzeli a dolgokat.

És utána vagy szakitàs vagy nem.


De abba semiképp ne menjbele,hogy ő fűvel-fával te pedig otthon várod hűségesen.

2018. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!