Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire része a szex az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire része a szex az estéiteknek?

Figyelt kérdés
Amikor este lefekszetek aludni, mennyire szokott szex lenni belőle alvás helyett..
2018. szept. 13. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Heti 4-5. Azt olvastam, hogy egy nőnek kötelessége gyakran megerőszakolja a férjét,hogy féljen a többi nőtől.

Én kötelességtudó vagyok.🤣

2018. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy férfit megerőszakolni ha nem áll a cerkája?

Gondolok itt fáradtságra, kedvtelenségre.

2018. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"Kamasuka amolyan csendes ember. Mi nem bantjuk ot, o nem bant minket."
2018. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Havi 1-2
2018. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Never! Never! Never! Sex is not!
2018. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden nap este. De, ha van szex, akkor általában többször is egy este. Imádok vele minden percet, nagyon érti a dolgát és soha nem mond nemet. Elmondhatom, hogy tényleg különleges kapcsolat van köztünk és tényleg teljesen össze vagyunk nőve és erre azt szokták mondani, hogy árthat egy kapcsolatnak, de soha nem volt ez gond. Nem tudnám elképzelni az életem nélküle és tényleg belebetegednék, ha egyszer elveszíteném. Szóval hálát adok minden vele eltöltött percért. Köszönöm Istenem, hogy adtál nekem egy jobb kezet!
2018. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!